مقالات

ساخت و تولید گیربکس صنعتی سفارشی

ساخت انواع گیربکس صنعتی

تولید گیربکس صنعتی همواره به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین تولیدات کالای صنعتی در این حوزه شناخته شده است؛ چرا که این کالا در خط تولید هر مجموعه تاثیر بسزایی دارد و راندمان سایر اجزای یک خط تولید را نیز تحت الشعاع قرار می دهد.

چه تولید کننده باشید و چه مصرف کننده، حتما می دانید که تولید گیربکس صنعتی با کیفیت، فاکتورهای زیادی دارد و رعایت آن نیز کاری بسیار دشوار و با اهمیت است؛ بنابراین خرید گیربکس صنعتی با کیفیت خوب و طول عمر بالا، ملزم به بررسی عوامل بسیاری در گیربکس و حتی تخصص تولید کننده است.

تخصص در هر حرفه، لازمه پیشرفت و توسعه آن حرفه است؛ مجموعه کالای صنعتی شهبازموتور، با تجربه ای که نزدیک به چهار دهه از تولید و ساخت گیربکس صنعتی تا خدمات تعمیر گیربکس های صنعتی و حتی گیربکس های خاص و سفارشی کسب کرده است، مفتخر بوده تا همکاری خود را با مشتریان تک و عمده حفظ کند و مشتریان خود را به مشتریان بالقوه شهبازموتور تبدیل کند.

اعتماد مشتریان به تیم شهبازموتور و همکاری چندین و چند ساله آنها با مجموعه ما، باعث افتخار و احساس مسئولیت ماست و مسیر ما را به سمت  تولید تخصصی انواع گیربکس های صنعتی خاص نیز هدایت کرده است.

جهت مشاوره فنی و تخصصی و سفارش تولید گیربکس صنعتی مد نظر خود از طریق فرم ثبت سفارش زیر و یا تماس با مجموعه اقدام فرمایید.

همانطور که در ابتدا مقاله توضیح دادیم؛ گیربکس های صنعتی، یکی از مهم ترین و تخصصی ترین اجزا در صنایع کوچک و بزرگ هستند. بر همین اساس شناخت انواع آن اهمیت بالایی پیدا می کند. در صورتی که تمایل داشته باشید، می توانید اطلاعات خود را در رابطه با گیربکس صنعتی، نحوه کار و ساختمان آن از طریق مقاله زیر تکمیل کنید.

بیشتر بدانید ⇐ گیربکس صنعتی چیست؟

ساخت و تولید گیربکس حلزونی

گیربکس حلزونی یکی از پر کاربردترین و پرفروش ترین نوع گیربکس صنعتی است که در موقعیت های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. این گیربکس در صنایع متفاوت و در مصارف سبک و سنگین کاربرد دارد؛ به همین خاطر، تولید و ساخت گیربکس حلزونی از حساسیت بالایی برخوردار است.

اصولا تولید کنندگان گیربکس صنعتی برای تولید و عرضه گیربکس حلزونی، از فرمول های خاصی استفاده می کنند تا در مصارف متفاوت مورد استفاده قرار گرفته و استفاده از آن برای صنایع متفاوت مناسب باشد. این گیربکس صنعتی در طرح های متفاوتی از جمله گیربکس کتابی (گیربکس مکعبی یا NMRV)، گیربکس VF و VF/FC، گیربکس MVF و MVF/FC و گیربکس های حلزونی مرکب که در ادامه بیشتر با آنها آشنا می شوید، تولید و استفاده می شوند.

لازم به ذکر است که هر برند و طرح از گیربکس حلزونی، قابلیت های مختص به خود را دارد. معضلی که برای بسیاری از مصرف کنندگان به دغدغه ای بزرگ تبدیل شده است، عدم دسترسی به گیربکس متناسب با نیاز خود می باشد؛ چرا که بسیاری از مصارف صنعتی برای تکمیل و راندمان درست خود، به گیربکس هایی نیاز دارند که ممکن است در بازار به طور عمده تولید نشود؛ به همین خاطر ناچار به استفاده از گیربکس سفارشی هستند.

تولید انواع گیربکس حلزونی

البته که گیربکس های حلزونی به دلیل تنوع بالا در طرح و سایز نسبت به سایر گیربکس های صنعتی، کمتر با این چالش رو به رو هستند؛ اما تنوع بالای این گیربکس ها دلیل بر عدم نیاز مصرف کنندگان به تولید گیربکس صنعتی سفارشی نبوده است. بنابراین وجود مجموعه ای ماهر و خبره در زمینه تهیه، تولید و تعمیر گیربکس صنعتی، برای هر کسب و کار صنعتی نیاز است.

شهبازموتور به دلیل سابقه زیاد در فروش انواع گیربکس حلزونی، من جمله سهند، توانکار، شاکرین، کاردان، ممتاز، ایلماز، پیشرو و... تجربه زیادی در انواع خدمات فروش، تعمیر و ساخت گیربکس های حلزونی را داشته و با وجود تیم خبره و کار بلد فنی، در زمینه های متفاوتی به مشتریان خود خدمات زیادی ارائه می کند.

ساخت و تولید گیربکس خورشیدی

تولید گیربکس صنعتی، به خصوص گیربکس خورشیدی، در میان ساخت و تولید سایر اجزای موجود در خط تولید گربکس صنعتی، به مهارت و پشتکار زیادی احتیاج دارد تا به صورت کاملا استاندارد تولید شود. شهبازموتور به عنوان یکی از تولید کنندگان این گیربکس، تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارد. برند شهباز گیربکس با تولید و ارائه گیربکس خورشیدی در تیپ های متفاوت و همچنین با قیمتی مقرون به صرفه در نوسانات بالای بازار، به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان گیربکس صنعتی شناخته شده است.

همانطور که می دانید، تولید گیربکس های خورشیدی کاری بس دشوار بوده که هر مجموعه ای حتی قادر به تعمیر آن نیز نمی باشد. همچنین به دلیل مصارف خاصی که وابسته به گیربکس های خورشیدی هستند، متریال تولید و همچنین فروش این گیربکس ها، هزینه بسیار سنگینی دارد.

مجموعه شهبازموتور با بیش از چهار دهه تجربه در حوزه کالای صنعتی، در زمینه ساخت و تولید انواع گیربکس خورشیدی، سربلند بوده و با توجه به این حجم از تجربه، بهترین مشاور برای خرید و استفاده از انواع گیربکس های صنعتی، به خصوص گیربکس خورشیدی شهباز گیربکس است.

تولید انواع گیربکس خورشیدی

شایان ذکر است که گیربکس های خورشیدی علاوه بر برند شهباز گیربکس، در برندهای دیگری مانند گیربکس بهین و سایر برندهای خارجی مانند سیتی، بروینی، بونفیلیولی، فلندر، رجیانا، PGR و... قابل استفاده هستند. برای تهیه و استفاده از این گیربکس های صنعتی، می توانید با مشاوران متخصص شهباز موتور که تسلط بالایی در این زمینه دارند، مشورت کرده و بهترین گزینه را برای مصرف خود از این مجموعه خریداری کنید.

از آنجایی که صفر تا صد ساخت گیربکس های شهباز گیربکس به عهده همین مجموعه است، تولید و ساخت گیربکس سفارشی، برای این برند امکان پذیر بوده و این امکان برای مشتریان وجود دارد که با توجه به نیاز خود، گیربکس مورد نظر را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

ساخت و تولید گیربکس هلیکال

گیربکس هلیکال، به عنوان یکی از گیربکس های صنعتی پر کاربرد در بازار، انواع زیادی دارد. گیربکس هلیکال که گاها با نام گیربکس شافت مستقیم نیز از آن یاد می شود، تفاوت چندانی در عملکرد کلی آن با سایر گیربکس های صنعتی وجود ندارد و تنها در مصارف متناسب با نوع طراحی آن مورد استفاده قرار می گیرد.

طیف گسترده این گیربکس باعث شده تا در مصارف متفاوتی دیده شده و استفاده شود. علاوه بر تنوع بالای این گیربکس، می توان به مزایای دیگر آن مانند نصب آسان و کیفیت خوب آن(با توجه به نوع استفاده از آن) اشاره کرد.

شما می توانید در این مجموعه، گیربکس هلیکال را در تیپ های متفاوت و با برندهایی همچون برند تابیران، سهند، پارس گرجی، AMG، شریف، شاکرین، ایلماز، SEW، پولادین و... تهیه کنید. مجموعه شهبازموتور به طور کامل، پشتیبانی و خدمات پس از فروش این گیربکس ها را به عهده گرفته و نسبت به ساخت و تولید انواع گیربکس هلیکال شافت مستقیم همواره توجه داشته است.

ساخت و تولید گیربکس مرکب یا ترکیبی

همانطور که در بخش های ابتدایی مقاله نیز اشاره کردیم، بسیاری از مصارف صنعتی، نیاز به گیربکس های خاصی دارند که متناسب با نیاز تولیدات آن مجموعه باشد.

کارخانه تولید گیربکس های صنعتی، اصولا از تولید و حتی فروش گیربکس های خاص که در قالب گیربکس مرکب تولید می شوند، اجتناب می کنند؛ چرا که به دلیل فروش محدود این گیربکس ها و خدمات پس از فروش دشوار آن تمرکز خود را بر فروش گیربکس های عام و پر فروش دیگر می گذارند. در صورتی که مجموعه شهباز موتور با تکیه بر دانش و تجربه چندین و چند ساله خود، انواع برند گیربکس های مرکب همچون گیربکس های VF/VF VF/VF FC، MVF/VF، MVF/VF FC و مواردی از این قبیل را در برندهای متفاوتی مانند برند سهند، ترنج و... ارائه می دهد.

تولید انواع گیربکس مرکب

علاوه بر تنوع بالایی که در گیربکس های ترکیبی یا مرکب مجموعه شهباز موتور وجود دارد، تعمیرات و خدمات پس از فروش آن نیز به مشتریان ارائه می شود.

ساخت گیربکس قوی در قالب گیربکس مرکب، ترفندهای مخصوص به خود را دارد؛ چرا که ساختار این نوع گیربکس ها کمی متفاوت بوده و علاوه بر تولید، نصب و راه اندازی پیچیده تری هم نسبت به گیربکس های حلزونی، خورشیدی و... دارند.

ساخت و تولید گیربکس خاص

استفاده از گیربکس های خاصی که در مصارف به خصوصی استفاده می شوند، در بسیاری از کارخانه تولید گیربکس های صنعتی عرضه نمی شوند؛ در حالی که شهباز موتور به عنوان یکی از بهترین سازنده های گیربکس صنعتی شناخته شده و گیربکس های خاصی مانند گیربکس شیرآلات، گیربکس پشت تراکتوری و سایر گیربکس های صنعتی در برندهای متفاوتی همچون گیربکس فیدر دام، گیربکس افزاینده، گیربکس سروو، گیربکس بالمیل، گیربکس سیکلوئیدی و مواردی از این قبیل در مجموعه کالای صنعتی شهبازموتور در دسترس عموم می باشد.

همانطور که می دانید این گیربکس ها طراحی خاصی داشته و مشخصات فنی متفاوتی نسبت به سایر گیربکس های صنعتی دارند؛ به همین علت تولید این کالا، به تخصص و مهارت خاصی احتیاج دارد.

برای خرید و تهیه گیربکس های خاص و یا هر نوع گیربکس دیگری، می توانید از طریق وبسایت شهباز موتور اقدام به خرید کنید.

تولید انواع گیربکس خاص

کلام آخر

همانطور که در ابتدا نیز اشاره شد، اهمیت بالای انواع گیربکس صنعتی در صنایع متفاوت، توجه سازندگان گیربکس های صنعتی را به نحوه تولید و متریال مصرفی در این کالای صنعتی بالا برده و معیارهای شاخصی را برای تهیه گیربکس های صنعتی گوناگون حاصل کرده است.

شهباز موتور به عنوان یک واسطه مجرب و متخصص تولید کنندگان مطرح در حوزه کالای صنعتی و همچنین گیربکس هایی که در مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند، تبحر خاصی در خدمات مربوط به گیربکس های صنعتی دارد.

برای سفارش هر گونه گیربکس صنعتی با کارشناسان مجموعه شهباز موتور در ارتباط باشید.

نظر یا درخواست شما

در صورت درج اطلاعات خصوصی شما مانند شماره تلفن و ایمیل توسط ما مشاهده می شود، و برای عموم فیلتر خواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *