مقالات

ساخت و تولید گیربکس صنعتی سفارشی

ساخت و تولید گیربکس صنعتی سفارشی

تمامی سفارشات مربوط به تولید گیربکس های صنعتی خاص پذیرفته می شود.

مجموعه شهباز موتور به لطف 3 دهه تجربه و تخصص در انجام سفارشات خاص ساخت گیربکس های صنعتی در این امر به همه ی صنعتگران خدمت رسانی میکند.

به دلیل به کارگیری از دانش و اطلاعات تخصصی و رزومه ی کاری قدرتمند مفتخر بوده ایم که اعتماد و نظر شما به تدریج جلب کرده و شکر گذار باشیم.

شما میتوانید از طریق این لینک (صفحه تماس باما) با مشاوران مجموعه و یا مدیریت مجموعه در تماس باشید.

مجموعه شهباز موتور نمایندگی فروش تمامی تولید کننده های گیربکس ذکر شده در لیست زیر می باشد.
در برند های ایرانی تولید کننده گیربکس ، محصولات به قیمت و ضمانت کارخانه تولید کننده ارائه میگردد.

برای مشاهده قیمت ها به صفحات مورد نظر مراجعه کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای مشاهده مشخصات و محصولات تولید کننده های انواع گیربکس صنعتی روی برند مورد نظر کلیک کنید.

تولید گیربکس حلزونی و کتابی سفارشی 

گیربکس حلزونی شامل نمونه هایی ایرانی و خارجی هستند که در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرد . این تیپ از گیربکس ها از توان ها و نسبت های مختلف به صورت پوسته گرد و مربعی تولید و عرضه میشود  که عمده مصرف  این گیربکس ها در صنایع بالابری ، آهن آلات و فولاد و ماشین سازی و … میباشد. از مزایایی این گیربکس ها می توان  به قیمت مناسب ، در بعضی از نسبت ها  دارای خود قفل بودن و غیره میباشد.

برندهای مختلف فعال تولید گیربکس در ایران از نوع حلزونی و کتابی عبارتند از:

شرکت سهند
شرکت شاکرین صنعت سپاهان
شرکت توانکار

گیربکس ممتاز

کاردان گیربکس

گیربکس ایلماز

گیربکس اصفهان پیشرو

گیربکس های حلزونی یکی از پرمصرفترین گیربکس ها در سرتا سر جهان میباشند. که اگر روغن آنها مداوم بررسی شود ، همچنین درست انتخاب و نصب گردد به طول عمر این گیربکس افزوده اید.

ساخت سفارشی گیربکس حلزونی کتابی یا مکعبی امکان پذیر میباشد.

ساخت گیربکس خورشیدی سفارشی

گیربکس خورشیدی به صورت محور چرخ دنده خورشیدی مرکز ثابت و محور دنده سیاره ای متحرک میباشد.از مزایایی کیربکس خورشیدی نسبت به سایر گیربکس ها  می توان به طول عمر بالا ،راندمان و قدرت بالا، شریط نصب متفاوت و  تعمیر ی آنها  اشاره کرد . عمده مصرف این گیربکس در سایر صنایع میباشد.


گیربکس خورشیدی  طول عمر بالایی دارند و چنانچه انتخاب دقیق صورت گیرد و مورد بررسی قرار بگیرد دچار مشکلی نخواهید شد و چنانچه دچار مشکل شوند قابل تعمیر هستند

سازنده گیربکس شافت مستقیم یا هلیکال

گیربکس های هلیکال به صورت شافت مستقیم (فلنج دار/پایه دار/فلنج و پایه) و دراندازه ها و نسبت های متفاوت تولید می شود . عمده مصرف این گیربکس ها در دستگاه های اکسترودرها میباشند.

جهت اطلاع از لیست قیمت موتور گیربکس شافت مستقیم با ما تماس بگیرید.

مزایای گیربکس های هلیکال می توان به نصب آسان ، کیفیت و طیف گسترده آنها اشاره نمود.

برندهای مختلف گیربکس های هلیکال:

گیربکس شافت مستقیم پارس گرجی صنعت

sew

و…

تولید کننده خارجی گیربکس کرانویل پینیون ( بول هلیکال bevel )

ساخت گیربکس سفارشی گیربکس های بول در برندهای مختلف تولید می شود که خروجی این گیربکس ها به صورت 90 درجه میباشد .عمده مصرف این گیربکس درصنایع مواد شیمیایی ، معادن و غیره ….. می باشد.ازمزایای این گیربکس ها می توان به قیمت مناسب ،نصب آسان اشاره نمود.

گیربکس بول NORD
گیربکس بول ROSSI
گیربکس بول SITI
گیربکس بول WEG
گیربکس بول radicon
گیربکس بول Hansen
گیربکس بول Bonfiglioli

سازنده گیربکس های آویز

گیربکس آویز در برنده ها ی مختلف و در توان های متفاوت تولید می شود  که عمده مصرف این گیربکس ها در صنایع کشاورزی  و نوار نقاله ها میباشد از مزایای گیربکس های آویز می توان به تنوع دور خروجی ، قابلیت نصب آسان ، صدای پایین  اشاره کرد.

انواع برند های گیربکس آویز عبازتند از:

گیربکس آویز sew
گیربکس آویز bauer
گیربکس آویز Bunfiglioli
گیربکس آویز NORD
گیربکس آویز موتوواریو

گیربکس های آویز قابلیت در شرایط سخت را دارا هستند و در صورت برسی میزان روغن  و…. به طول عمر این گیربکس ها کمک می کند.


گیربکس های سیکلوییدی  نسبت به گیربکس های مکعبی  و  حلزونی از  قدرت بالاتری بر خوردار هستند عمده مصرف این گیربکس ها  جهت میکسر های بتن ، بلوک زنی و غیره میباشد .

گیربکس های سیکلوییدی در جهت های مختلف نصب  میشود این تیپ گیربکس نصب به گیربکس های خورشیدی طول عمر کمتری دارد ولی چنانچه درست انتخاب گردد و روغن این گیربکس بررسی شود می توان به طول عمر این گیربکس کمک کند.

تولید کننده گیربکس خاص

تنها تفاوت گیرکس های خاص نسبت به سایر گیربکس ها که می توان به اشاره کرد در این است که بنا به در خواست مشتری تولید می شود. گیربکس های خاص در اندازه ها و نسبتهای مختلف عرضه میگردد که در سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد از مزایایی این گیربکس میتوان به نسبت دقیق ، اطمینان ،عمر بالا اشاره کرد.

بازگشت به ابتدای مقاله

نظر یا درخواست شما

در صورت درج اطلاعات خصوصی شما مانند شماره تلفن و ایمیل توسط ما مشاهده می شود، و برای عموم فیلتر خواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *