الکتروموتور الکتروژن تک فاز (10)

الکتروموتور الکتروژن سه فاز (28)

الکتروموتور الکتروژن

در میان انواع الکتروموتور ایرانی یکی از باکیفیت ترین و بهترین آن، الکتروموتور الکتروژن است. این کارخانه با تولید انواع الکتروموتور های مورد نیاز، توانسته در این حوزه بسیار سود آور باشد. گفتنی است که انواع الکتروموتور الکتروژن طبق آخرین استاندارد های جهانی تولید می شوند. لازم به ذکر است تنوع بالا و کیفیت مرغوب این الکتروموتور ها، نه تنها در بازار داخل بلکه در خارج از ایران نیز جایگاه ویژه یافتنه اند.

‌‌دینام الکتروژن

دینام الکتروژن را می توان یکی از اقتصادی ترین نوع الکتروموتور دانست. به طور کلی مشخصات دینام الکتروژن از جنس پوسته تا قدرت، توان، جریان، قیمت الکتروموتور الکتروژن و کلیه مشخصات فنی مورد نیاز برای خرید دینام الکتروژن در صفحه هر محصول به صورت مجزا و کامل قرار داده شده است.

خرید الکتروموتور الکتروژن

در زمان خرید الکتروموتور الکتروژن به مشخصات فنی ذکر شده برای هر محصول دقت فرمایید. همچنین قیمت دینام الکتروژن اعلام شده در سایت کاملا به روز می باشد. لازم به ذکر است کارشناسان مجموعه صنعتی شهباز موتور به منظور فراهم نمودن شرایط خرید ایده آل، آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به مشتریان عزیز هستند.

نمایندگی الکتروموتور الکتروژن

کارخانه صنعتی الکتروژن برای ارائه خدمات بهتر و سریع تر در شهرهای مختلف نمایندگی دارد. شهباز موتور نمایندگی دینام الکتروژن در اصفهان بوده و به تمامی شهر ها اعم از تبریز، سمنان، تهران، مشهد و… ارسال دارد.

فروش الکتروموتور الکتروژن به صورت اینترنتی هم امکان پذیر است؟

بله، کلیه محصولات به صورت اینترنتی و با قیمتی ارزان قابل سفارش هستند. همچنین در صورت در نظر داشتن مشخصات خاص می توانید از طریق تماس با ما، الکتروموتور مورد نظر خود را به صورت سفارشی تهیه نمایید.

موتورهای الکتروژن در چه توان هایی تولید می شود؟

الکتروموتور های الکتروژن از توان 0.12 تا 45 کیلووات در دورهای مختلف به صورت آلومینیومی و چدن در انواع سه فاز و تکفاز تولید می شود. در صورت نبود هر محصول با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.