اینورتر تکو

اینورتر تکو یکی از پرفروش ترین اینورتر ها در ایران محسوب می شود. فروش درایو یا اینورتر تکو (TECO) در تمامی مدل ها و با قیمت روز در سایت شهباز موتور انجام می شود. از آنجایی که اینورتر تکو انواع مختلفی دارد، انتخاب نوع مناسب آن در بازدهی و طول عمر مناسب، نقش به سزایی دارد. به همین دلیل تیم فروش شهباز موتور با بهره گیری از نیرو های متخصص آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به شما مشتریان است.

انواع درایو یا اینورتر تکو/TECO

همانطور که پیش از این اشاره شد، اینورتر تکو انواع مختلفی دارد. در ادامه انواع مدل های درایو تکو را می توانید مشاهده کنید. لازم به ذکر است برخی از این مدل ها هم به صورت تکفاز و هم سه فاز تولید و استفاده می شود. جدیدترین قیمت اینورتر teco در تمام مدل های ذکر شده، در سایت شهباز موتور موجود بوده و شما می توانید جهت خرید اینورتر تکو از طریق صفحه تماس با کارشناسان ما اقدام فرمایید.

مدل

تک فاز سه فاز

کاربرد

اینورتر تکو (TECO) سری  S310

×

کاریرد های سبک، ماشین آلات بسته بندی، صنایع نساجی و غذایی

اینورتر تکو (TECO) سری +E310

کاریرد های سبک، صنایع سنگ، چاپ و بسته بندی، کاربرد های آبرسانی

اینورتر تکو (TECO) سری MA510 (TETA)

×

کاربردهای سنگین، میکسر، صنایع سنگبری و پلاستیک، جرثقیل

اینورتر تکو (TECO) سری MA610 (TETA)

کاربردهای سنگین،اکسترودر، نساجی، سانتریفیوژ، جرثقیل

اینورتر تکو (TECO) سری  T310

×

کاربردهای نیمه سنگین، صنایع سنگ، دارو، غذا و برش، بلابر و هواساز

اینورتر تکو (TECO) سری  F510

×

کاریرد های سبک، صنایع فن و پمپ

اینورتر تکو (TECO) سری  A310

×

کاربردهای سنگین، لورد پرس های صنعتی، کمپرسور، بالمیل

قیمت اینورتر تکو

قیمت اینورتر تکو با توجه به تکفاز یا سه فاز بودن آن و مدل و توان مربوطه تعیین می شود. به منظور راحتی و دسترسی سریع و آسان به قیمت انواع اینورتر تکو، تمامی محصولات تکو همراه با قیمت به روز در سایت قرار داده شده است.

نمایندگی اینورتر تکو TECO

با توجه به پرمصرف بودن اینورتر های teco، این کالای صنعتی در بسیاری از شهر ها نمایندگی دارد. فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی شهباز موتور، نمایندگی اینورتر تکو بوده و به تمامی شهر ها از جمله: اصفهان، تهران، مشهد، تبریز، سمنان، شیراز، اهواز و… ارسال دارد. شما می توانید از طریق سایت و یا تماس تلفنی، کالای صنعتی مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و ارزان تهیه کرده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.