الکتروموتور موتوژن تک فاز (14)

الکتروموتور موتوژن سه فاز (32)

الکتروموتور موتوژن

موتور الکتریکی موتوژن یکی از بهترین انواع الکتروموتور است. این الکتروموتور ایرانی با تلاش شبانه روزی نه تنها در ایران بلکه در خارج از ایران مورد استقبال قرار گرفته است. از آنجایی که الکتروموتور صنعتی موتوژن در توان های متنوعی تولید می شود، کاملا نیاز مشتری را پوشش می دهد. به طور کلی این دینام صنعتی در انواع الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور سه فاز در توان ها متفاوتی به بازار عرضه می شود.

دینام موتوژن

دینام صنعتی موتوژن با توجه به وزن و قدرت، در جنس آلومینیوم و چدن تولید می شود. یکی دیگر از ویژگی های مهم در خرید الکتروموتور موتوژن، طول عمر مفید آن است. به جرئت می توان گفت در صورت استفاده درست و رعایت نکات فنی مربوطه، انواع الکتروموتور موتوژن را می توان چندین سال متمادی استفاده کرد.

لازم به ذکر است الکتروموتور موتوژن ممکن است با نام های مختلفی شنیده شود. از جمله این اسامی می توان به موتور ژن، الکتروموتور ژن تبریز و الکتروموتور ژن اشاره کرد.

قیمت الکتروموتور شرکت موتوژن

عوامل بسیاری در تعیین قیمت هر محصول تاثیر گذار است. اما از جمله این عوامل در تعیین قیمت الکتروموتور موتوژن می توان به جنس، قدرت، نوع خروجی و… اشاره کرد. با این وجود خرید دینام موتوژن با توجه کیفیت و تنوع بالا، نسبت به انواع خارجی کاملا به صرفه است.

در صورتیکه قصد خرید الکتروموتور ژن را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم با مطالعه مشخصات فنی و مشخصات تکمیلی هر محصول و مقایسه آن ها کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

در فروشگاه اینترنتی شهباز موتور می توانید تمامی محصولات را بررسی کرده و به صورت آنلاین سفارش مورد نظر خود را ثبت کنید. همچنین در صورتی که محصول خاصی مد نظر شماست و یا برای خرید نیاز به راهنمایی و مشورت دارید، می توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.