نمایش دادن همه 3 نتیجه

خرید اینورتر

به لحاظ بررسی لغت معنایی،یعنی معکوس کننده و دستگاهی است که جریانDC را به جریان AC تبدیل می کند.تمامی دستگاههای الکترونیکی از تبدیل جریان AC به جریانDC کار می کنند اما با پیشرفت های چشم گیر در دهه های اخیر تبدیل جریان DC به AC میسر گردیده و تأثیرات شگرفی در صنایع و حتی زندگی انسان گذاشته است.

امروزه استفاده فراوانی از اینورتر در ابزار و وسایل دیده می شود از جمله کولرهای گازی، دستگاههای جوشکاری و ….

در صنایع همان طور که قبلأ ذکر شد راه اندازی الکتروموتورهای بزرگ و دارای توان بالا به سادگی میسر نمی باشد و حتی روش هایی ذکر گردید که هر کدام نیز محدودیت هایی داشته و از لحاظ اجرایی برای توان های بالا قابلیت ندارند.با ورود اینورترها به صنایع، مهندسین و دارندگان مشاغل صنعتی توانستند از مزایای فوق العاده آن بهره مند شوند.

اینورترها توانستند هزینه های اضافی را به حداقل و در بعضی موارد به صفر برسانند مثل کم شدن میزان کابل کشی و سیم کشی در مدارها.اینورترها کمک شایانی به بالابردن طول عمر الکتروموتورها و ادوات صنعتی در صنایع نموده و میزان تعمیرات و نگهداری را به چندین برابر کاهش دادند.

اینورتر یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین ابزار در انواع وسایل برقی است. به عنوان مثال در دستگاه های تولید برق در کارخانجات صنعتی، ماشین لباسشویی، آسانسور و… از اینورتر استفاده می شود.

برای استفاده از انواع اینورتر تک فاز  و سه فاز می بایست مشخصات فنی وسیله مورد نظر، نوع استفاده، قدرت مورد نیاز و عوامل دیگری را مورد بررسی قرار داد. به همین جهت بررسی مشخصات و فاکتور های تاثیر گذار برای خرید اینورتر مناسب، بسیار مهم است.

قیمت انواع اینورتر

قیمت انواع اینورتر بسته به برند و مشخصات فنی آن متغیر است. همانطور که اشاره شد، برای خرید اینورتر بهتر است از مشاوران و متخصصان خبره در این زمینه کمک بگیرید. در سایت شهباز موتور می توانید از طریق صفحه تماس با ما به کارشناسان ما متصل شده و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.