نمایش 1–24 از 88 نتیجه

الکتروموتور سه فاز

الکتروموتور سه فاز به روش القاء جریان مغناطیس کار می کند. در دینام های سه فاز دو بخش اصلی وجود دارد شامل روتور که باعث ایجاد میدان مغناطیسی و به چرخش در آوردن موتور می شود به طور کل انرژی مغناطیسی به انرژی مکانیکی تبدیل می شود. بخش دیگر استاتور است که بخش ثابت دینام سه فاز است و روتور در درون آن می چرخد و باعث به حرکت در آمدن موتور می شود.

قیمت الکتروموتور 3 فاز

خرید الکتروموتور سه فاز از فروشگاه کالا صنعتی شهباز موتور، شما می توانید برای استعلام قیمت دینام سه فاز با کارشناسان ما در این مجموعه در تماس باشید. زیرا قیمت هر الکتروموتور بسته به توان، میزان اسب و حتی جنس بدنه متفاوت است برای مثال بدنه چدن قیمت بالاتری نسبت به بدنه آلومینیومی دارد. شایان ذکر است امکان ارسال کلیه سفارشات به تمام شهر ها (تهران، اصفهان، کرج، رشت، بوشهر، شیراز، مشهد، ارومیه، اردبیل، یزد، اراک، همدان و…) وجود دارد.

نکات مهم در خرید الکتروموتور سه فاز

الکتروموتور 3 فاز در صنایع بسیاری از جمله صنایع فولاد، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع دارویی، خودروسازی، معدن و… کاربرد دارد. در هنگام خرید الکتروموتور سه فاز باید به چندین فاکتور توجه داشت از جمله:

  • ولتاژ نامی: این مقدار نشان دهنده میزان ولتاژ قابل تحمل الکتروموتور 3 فاز است
  • جریان نامی: میزان جریان موتور است و قالبا باید به گونه ای باشد که کمتر از این جریان برای افزایش طول عمر دینام 3 فاز ایجاد کند.
  • فرکانس کار: الکتروموتور ایرانی برای کار با فرکانس 50هرتز طراحی شده است ولی در الکتروموتور خارجی گاهی این میزان معمولا 60 هرتز است.
  • درجه حفاظت: میزان مقاومت و حفاظت الکتروموتور در برابر ذرات خارجی، آب و گرد و غبار است.

انواع دینام 3 فاز

دینام سه فاز شامل انواع 700، 1000، 1500 و 3000 دور است و جنس بدنه محصولات از آلومینیوم و چدن ساخته می شود. خرید الکتروموتور سه فاز در توان و اسب مختلف طراحی شده و هر برند ویژگی منحصر به خود را دارد.