نمایندگی فروش رسمی محصولات الکتروژن در تهران و اصفهان

 • دفتر فروش تهران : 02133610759
 • دفتر فروش اصفهان: 03133362046
 • شماره همراه (واتساپ): 09227318856
 • شماره همراه (ایتا و روبیکا): 09926408274
انواع پمپ آب کولری الکتروژن
الکتروموتور تک فاز و سه فاز الکتروژن
الکتروموتور کولری الکتروژن
الکتروموتور هود الکتروزن
پمپ آب الکتروژن
الکتروموتور مشعل الکتروژن
بنر انواع پمپ آب کولری الکتروژن
الکتروموتور تک فاز و سه فاز الکتروژن
الکتروموتور کولری الکتروژن
الکتروموتور هود الکتروزن
پمپ آب الکتروژن
الکتروموتور مشعل الکتروژن
previous arrow
next arrow

محبوبیت بسیار محصولات الکتروژن در طی چند سال اخیر، منجر به فعالیت این برند در شعب زیادی در شهرهای مختلف کشور عزیزمان شد و این موضوع برای صاحبان صنایع موجب سهولت در دسترسی شد.

برند الکتروژن موفق بوده تا کنون در بیش از 10 شهر ایران، مراکزی را به عنوان نمایندگی فروش محصولات الکتروژن منتخب و فعالیت خود را به طور سراسری ادامه دهد. متاسفانه در برخی از مراکز ارائه دهنده کالاهای صنعتی، به طور تقلبی و به دور از هر گونه ضمانت و اصالت، محصولات این برند به فروش رسیده؛ بنابراین اولین نکته ای که در تهیه و خرید محصولات برندهای به نامی مانند الکتروژن باید در نظر داشته باشید، خرید از نمایندگی الکتروژن می باشد.

شهباز موتور به عنوان نمایندگی فروش رسمی شرکت الکتروژن در اصفهان و تهران، تمامی محصولات گروه صنعتی الکتروژن را با ارسال فوری، به مشتریان در سراسر شهرهای کشور مانند تهران، اصفهان، کرج، شیراز، مشهد، ارومیه، تبریز، یزد، قم، قزوین، همدان، کرمان، مازندران و... ارائه می دهد.

ضمنا در صورت نیاز به مشاوره پیش از خرید، می توانید با کارشناسان مجموعه تماس بر قرار کرده و محصول مورد نظر خود را با نظارت کارشناسان خبره به سر انجام رسانید.

محصولات الکتروژن

انواع الکتروموتور الکتروژن

الکتروموتورهای الکتروژن در میان انواع محصولات تولید شده توسط این برند، از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. دینام الکتروژن تنوع بالایی داشته و با منبع تغذیه تک فاز و سه فاز، از 0.05 کیلووات تا 45 کیلووات توان را پشتیبانی می کند.

الکتروموتور معمولی تک فاز الکتروژن

موتور تک فاز الکتروژن علاوه بر مشخصات متفاوت، از انواع زیادی برخوردار است که در ادامه به تمام موارد مربوطه اشاره کرده ایم.

الکتروموتور تک فاز الکتروژن نسبت به نوع سه فاز آن، توان کمتری داشته و به صورت تک خازن رله ای و دو خازن کلاچ دار تولید می شود. این دسته از الکتروموتورهای الکتروژن با برق 220 ولت خانگی قادر به حرکت هستند و نگهداری بسیار آسانی دارند.

اصولا الکتروموتورهای تک فاز قیمت مناسب تری دارند که الکتروموتور تک فاز الکتروژن نیز از این قاعده مستثنی نیست. به طور کلی الکتروموتورهای تک فاز به صورت تک خازن و دو خازن تولید می شوند؛ با این حال الکتروموتور های رله ای (تک خازن) الکتروژن تنوع بیشتری نست به انواع کلاج دار آن دارند.

یکی از نکاتی که در موتور تک فاز بسیار حائز اهمیت است، کنترل مداوم و ضروری آن است. موتور تک فاز برای استفاده کوتاه مدت طراحی شده و برای استفاده طولانی مدت مناسب نمی باشد. این مورد در محصولات الکتروژن کمتر دیده شده و با نگهداری درست و اصولی، راندمانی بیش از مدت زمان معین خواهند داشت.

الکتروموتور معمولی سه فاز الکتروژن

موتور سه فاز الکتروژن برخلاف نوع تک فاز آن، اصولا در توان های بالا تولید و استفاده می شوند. به دلیل پشتیبانی موتورهای سه فاز از توان های بالا، اغلب در صنایع بسیار سنگین و یا نیمه سنگین دیده می شوند.

تنها تفاوتی که در موتورهای سه فاز الکتروژن و موتورهای تک فاز آن است، قسمت بالایی موتور که شامل خازن می شود بوده و همین امر منجر به تفاوت هایی در راندمان آن دو شده است.

دینام الکتروژن با توجه به کیفیت مرغوبی که دارد، طول عمر بالا و راندمان خوبی در کاربری های متفاوت دارد. موتورهای الکتریکی سه فاز به دلیل کاربری سنگینی که دارند، قادر به حرکت با برق 220 ولت یا همان برق شهری نیستند؛ چرا که برای این دسته از کاربری ها طراحی نشده و تنها با برق سه فاز یا همان 380 ولت راندمان مطلوبی خواهند داشت. همچنین موتور سه فاز الکتروژن، سه برابر موتورهای تک فاز توان را انتقال داده و از 0.18 کیلووات تا 200 کیلووات قابلیت انتقال توان را دارند.

نکته قابل توجه در الکتروموتورهای تک فاز و سه فاز الکتروژن، در توان های پایین، با جنس بدنه آلومینیوم مرغوب و چدن مقاوم است. البته لازم به ذکر است که با خرید الکتروموتور از نمایندگی الکتروژن، به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را با مشخصات دلخواه دریافت نمایید.

نکته دیگری که در الکتروموتورهای الکتروژن اهمیت بالایی دارد، سازگاری آنها در محیط های متفاوت است. دینام الکتروژن در شرایط آب و هوایی متفاوت با در نظر داشتن IP آن قابل استفاده است. همانطور که میدانید، موتورهای الکتریکی با استاندارد IEC تولید می شوند؛  الکتروموتور های الکتروژن نیز در دو استاندارد IE1 و IE2 تولید می شود.

سایر الکتروموتورهای الکتروژن

موتورهای الکتریکی الکتروژن علاوه بر این که در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید می شوند، انواع متفاوتی در قالب موتورهای خاص نیز دارند. موتورهای خاص الکتروژن نیز در انواع مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شوند.

الکتروموتور کولری الکتروژن

یکی از انواع موتورهای الکتروژن، الکتروموتور کولری است که به تنهایی شامل چندین الکتروموتور متفاوت با مدل های متنوع می شود.

 • الکتروموتور کولری طوفان
 • الکتروموتور کولری رعد
 • الکتروموتور کولری تندر
 • الکتروموتور کولری فاز شکسته
 • الکتروموتور کولری راندمان بالا
 • الکتروموتور کولری پرتابل

همه الکتروموتورهای کولری الکتروژن در توان های متنوع و مشخصات مختص به خود تولید می شوند.

الکتروموتورهای خاص الکتروژن

از انواع دیگر الکتروموتورهای این برند، می توان به الکتروموتور هود اشاره کرد. موتورهای هود نیز در انواع مختلف دو سر شافت با فلنج، تک سر شافت و تیپ K هستند که در نمایندگی الکتروژن به فروش می رسند.

الکتروموتورهای فن کوئل دو سر شافت و تک سر شافت و همچنین موتور فن در میان محصولات الکتروژن محبوبیت خاصی دارند. دینام های خاص الکتروژن به این موارد محدود نبوده و انواع دیگری مانند الکتروموتور پرده هوا(تک سر شافت و دو سر شافت)، الکتروموتور مشعل در سری HA و HN و BU551، الکتروموتور آسانسوری تیپ S و تیپ E و الکتروموتور در باز کن را نیز عرضه می کند. 

 پیشنهاد می شود جهت اطلاع از مشخصات دقیق انواع موتور الکتروژن، کاتالوگ محصولات آن را مطالعه فرمایید.

 • کاتالوگ محصولات الکتروژن

انواع پمپ الکتروژن

پمپ های الکتروژن به دلیل کاربرد گسترده ای که در صنایع مختلف دارند، انواع گوناگونی دارند. به طور کلی این پمپ ها به دو دسته پمپ آب کولری و پمپ آب معمولی تقسیم می شوند. پمپ های کولری شامل پمپ البرز، دماوند، زاگرس، الوند، دنا و سبلان می شود. این پمپ ها تحت عنوان پمپ آب کولری تولید شده و هر یک از آنها بسته به مشخصاتی که دارند، کاربری مخصوصی نیز خواهند داشت.

پمپ های آب معمولی این برند در قالب پمپ آب محیطی، پمپ آب خود مکشی و پمپ آب گریز از مرکز در تیپ های متفاوت تولید می شوند.

 1. پمپ آب محیطی تیپ KPM50 و KPM100

یکی از انواع پمپ های آب الکتروژن، پمپ آب محیطی یا همان پمپ آب خانگی الکتروژن بوده که در دو تیپ KPM50 و KPM100 تولید می شود. این پمپ با وجود راندمان بسیار خوبی که دارد، مصرف توان پایینی دارد و صرفا در مصارف خانگی استفاده شده و برای راندمان بهتر آن، لازم است با آب تمیز و یا مایعات غیر خورنده استفاده شود.

2. پمپ آب گریز از مرکز تیپ CM100 و CM210 و CB210

این دسته از پمپ های الکتروژن، از منعطف ترین پمپ ها در انواع مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی است. از مزیت های این پمپ میتوان به سر و صدای کم و هزینه نگهداری پایین، در عین امنیت بالا و نصب آسان آن اشاره کرد.

بیشترین مصرفی که تیپ CM100 و CM210 پمپ های الکتروژن دارند، استفاده در سیستم آبیاری قطره ای و سیلابی در مزارع و باغ ها می باشد؛ تیپ CB210 نیز بعنوان یکی از پمپ های فشار بالا، در کاربری مختص به خود، کاربرد بسیار زیادی دارد.

3. پمپ آب خود مکش CAM100

پمپ آب خود مکش از دیگر پمپ های الکتروژن بوده که در مصارف خانگی و کشاورزی قابل استفاده می باشد. این پمپ افزون بر عملکرد هیدرولیکی فوق العاده ای که دارد، قابلیت تامین فشارهای بالا را هم دارد؛ این قابلیت منجر شده تا این پمپ آب الکتروژن توان مکش آبهای مخلوط با هوا را نیز داشته باشد.

 • جنس بدنه تمامی پمپ های الکتروژن از چدن مقاوم بوده و برای مصارف متنوعی مناسب هستند.

از دیگر پمپ های برند الکتروژن، پمپ کف کش بوده که در تیپ های TS400/S و TS800/S و TSN300/S در نوع بدون پایه و تیپ های TF1000/S و TF800/S و TF400/S در نوع پایه دار ارائه شده و از محصولات پر فروش این برند نیز محسوب می شود.

پمپ های کفکش الکتروژن در هر دو نوع بدون پایه و پایه دار، به صورت دستی قابل حمل بوده و به منظور آبیاری مزارع، تخلیه مخازن، آب های گل آلود و یا حتی آب استخر مورد استفاده قرار می گیرد. ضمنا در صورتی که نوع پایه دار آن را با پروانه برنجی یا چدنی استفاده شود،  قابلیت انتقال فاضلاب با وجود ذرات معلق را نیز خواهد داشت.

الکتروژن یکی از برندهای به نام و مطرح ایرانی در تولید انواع کالای صنعتی بوده که به عنوان محبوب ترین برند در زمینه تولید محصولات ایرانی در طی سالهای اخیر شناخته شده است. مجموعه الکتروژن با توجه به پشتکار زیاد و تلاش های مداوم، موفق بوده تا انواع متفاوتی از کالای با کیفیت ایرانی را در بازار صنعتی تولید و عرضه کند.

جهت آشنایی بیشتر با برند الکتروژن، پیشنهاد می شود تاریخچه کامل این برند را به همراه محصولات متنوع آن، در ادامه مطالعه فرمایید.

الکتروژن

آشنایی با برند الکتروژن

مجموعه الکتروژن (Electrogen) از سال 1359 در شهر تهران فعالیت خود را آغاز و از همان ابتدا، با هدف تولید دینام صنعتی شروع به کار کرد. هنگامی که این مجموعه تولید محصولات خود را آغاز کرد، یک مجموعه بسیار کوچک، با تیمی 20 نفره در منطقه شورآباد تهران بود که الکتروموتورهایی نظیر موتور تهویه مطبوع، موتور ماشین لباسشویی و پمپ های کولر آبی را تولید می کرد؛ اما به مرور زمان و با اثبات کیفیت بی نظیری که در محصولات خود به عمل آورد، رد پای خود را در صنایع متفاوتی به جای گذاشت.

لازم به ذکر است که این برند از همان ابتدا محصولات خود را در کنار استانداردهای ایرانی، با توجه به استانداردهای جهانی ساخته و همین امر منجر به جلب اعتماد مجموعه های خارج از کشور شد؛ به همین خاطر پس از مدت زمان کوتاهی، صادرات محصولات الکتروژن به کشورهای خارجی آغاز و علاوه بر صنایع داخلی، در صنایع خارج از کشور نیز از محصولات الکتروژن استقبال بی نظیری شد.

شرکت الکتروژن از سال 1370 با نام الکتروژن، جدی‌تر و با کادری بزرگ‌تر فعالیت خود را به طور حرفه‌ای ادامه داده و با تکیه بر تجربه چندین ساله خود، مجموعه الکتروژن را ارتقا داده و با 1500 نفر نیروی متخصص، در کارخانه‌ای نزدیک به 150 هکتار در جنوب غرب تهران با تجهیزات حرفه‌ای و قوی ترین سیستم کنترل کیفی، در مقیاس بزرگتری در حال فعالیت می باشد.

موفقیت و محبوبیت برند الکتروژن حاصل از تلاش همیشگی و تاکید این برند در کیفیت متریال محصولات خود بوده است. تنوع در تولیدات الکتروژن نیز در مسیر موفقیت این شرکت، مزید بر علت بوده تا امروز برند الکتروژن به یک برند مشهور و محبوب در زمینه تولید کالای صنعتی و خانگی کم مصرف شناخته شود. پیشرفت در این مجموعه همواره در جریان بوده و دستاوردهای زیادی را برای شرکت الکتروژن حاصل کرده است.

آدرس و تلفن شرکت الکتروژن

آدرس : تهران، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، خیابان گلستان سوم، پلاک 22

تلفن تماس: 56714610 - 021

آدرس سایت رسمی الکتروژن: www.electrogenco.com