نمایش دادن همه 23 نتیجه

گیربکس SN1 سهند

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

گیربکس SN2 سهند

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان

گیربکس SN3 سهند

۳,۰۵۰,۰۰۰ تومان۳,۲۳۰,۰۰۰ تومان

گیربکس SN4 سهند

۶,۹۵۰,۰۰۰ تومان۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان

گیربکس روسی

۶,۸۵۰,۰۰۰ تومان

گیربکس هلیکال

گیربکس هلیکال را میتوان در میان پرفروش های انواع گیربکس صنعتی قرار داد. این گیربکس به دلیل طراحی شافت ورودی و خروجی در یک راستا، گاهی با نام گیربکس شافت مستقیم (که البته انواع دیگری هم دارد) شناخته می شود.

فروش تخصصی انواع گیربکس های هلیکال، با قیمت خرید مناسب و مشاوره تخصصی توسط مجموعه شهباز موتور صورت میگیرد.

انواع گیربکس هلیکال

از لحاظ طراحی داخلی، گیربکس های صنعتی هلیکال دارای انواع متنوعی است.

استفاده از چرخ دنده ها برای کاهش دور ورودی به صورت یک تا 4 طبقه یا استیج صورت گرفته است. ورودی و خروجی این گیربکس شامل فلنج b5 با هالو شافت و شافت است.

گیربکس هلیکال چیست؟

گیربکس هلیکال به صورت کلی وظیفه کنترل سرعت موتور را دارد که امروزه انواع پیشرفته‌ای از آن نیز تولید شده است. در واقع به دلیل اینکه در طراحی و ساخت چرخ دنده‌هایش از یکسری فنون خاص استفاده شده، نسبت به نوع معمولی آن تحمل فشار بالاتری دارد و در نهایت می‌توان از آن در کاربردهای پیچیده تر بهره برد.

طراحی شفت داخلی این گیربکس صنعتی، به صورت شافت مستقیم انجام می شود.

شما میتوانید اطلاعات کاملی در مورد چرخ دنده های این گیربکس و عملکرد آنها را در مقاله چرخدنده های مارپیچ یا هلیکال، به دست آورید.

ویژگی های گیربکس هلیکال چیست؟

یکی از ویژگی‌هایی که گیربکس‌های هلیکال به شما ارئه می‌دهند راندمان بالای آنهاست؛ به صورتی که اگر از برند معتبری محصول مورد نظرتان را خریداری کنید، به سادگی می‌توانید تا 80 درصد راندمان بگیرید. در صورتی که در گیربکس‌های حلزونی از این مقدار پایینتر خواهد بود.

قیمت گیربکس هلیکال

در این طراحی ها برند های مختلفی توسط کالای صنعتی شهباز موتور به صورت وارداتی و داخلی تهیه میشود که در لیست محصولات قابل مشاهده است.

به منظور اطلاع از لیست قیمت موتور گیربکس هلیکال وارد صفحه برند مورد نظر شوید و جهت استعلام قیمت با مشاوران مجموعه از طریق شماره های انتهای صفحه تماس حاصل کنید.

از لحاظ تخصصی مورد مصرفی و دستگاه شما توسط مشاوران بررسی شده و بهینه ترین انتخاب از میان انواع گیربکس های صنعتی به شما پیشنهاد داده می شود.

نمایندگی فروش گیربکس هلیکال

در کالای صنعتی شهباز موتور محصولات برندهای زیادی وجود دارند که در زمینه تولید الکتروگیربکس هلیکال فعالیت می‌کنند اما اگر بخواهیم چند مورد از بهترین آنان را به شما معرفی کنیم، SEW، Bonfiglioli و … قطعاً در لیست ما وجود خواهند داشت. از طرفی دیگر نمونه‌های ایرانی زیادی نیز وجود دارند که به تولید این گیربکس در سایز های کوچک و بزرگ می‌پردازند که می توان به رهنما، پارس گرجی و … اشاره نمود.

مجموعه شهباز موتور نمایندگی عرضه ی انواع گیربکس های هلیکال در اصفهان، تهران، کرج، شیراز، تبریز، مشهد، یزد، اراک، کرمان و سایر شهر های کشور می باشد.