نمایش دادن همه 2 نتیجه

گیربکس پارس گرجی صنعت

شهباز موتور نمایندگی فروش موتور گیربکس پارس گرجی صنعت در انواع مختلف است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت محصولات این شرکت، مشخصات فنی آن ها وارد صفحه مورد نظر شوید.

گیربکس پارس گرجی صنعت برندی معتبر و محصولات متنوعی از جعبه دنده‌های صنعتی را تولید می‌کند که امروز به خارج از کشور نیز صادر می‌شوند. اگرچه از این میان گیربکس‌های طرح SEW و VEM به دلیل استقبال فراوان داخلی بیشتر مطرح هستند؛ ولی ویژگی برجسته PSG توان چشم‌گیر در تولید سفارشی گیربکس صنعتی است.

نمایندگی شرکت پارس گرجی صنعت

عرضه گیربکس‌های صنعتی به واسطه نقش گیربکس ها در خطوط تولید انواع صنایع، کاملا فنی و تخصصی است و از همین جهت است که بسیاری از مهندسان برای خرید گیربکس مستقیما وارد عمل نمی‌شوند و یا بهره‌گیری از دانش و توان تخصصی نمایندگی‌ خرید گیربکس صنعتی نیاز خود را بر طرف می‌کنند.

نمایندگی فروش شهباز موتور نیز از عرضه کنندگان محصولات گیربکس ایرانی به نام پارس گرجی (PSG) است.

معرفی شرکت پارس گرجی

شرکت گیربکس پارس گرجی صنعت

از ۴۰ سال پیش این تولید کننده ایرانی ساخت الکترو گیربکس صنعتی را مدنظر خود قرار داد و به منظور خودکفایی و شکوفایی توان مهندسی ایرانی وارد این عرصه شدند.

شروع تولیدات این شرکت ، ساخت گیربکس های طرح VEM در ۴ سری بود که بعدها توانست آن را با طراحی های بیشتر تولید کند.

اما نکته مهم در ساخت گیربکس کیفیت و دوام است که رمز موفقیت هر تولید کننده است. به ویژه آنکه ما نیز در شهباز موتور برای قبول نمایندگی تولیدکنندگان با تحقیق میدانی و مطالعاتی این موارد را مد نظر قرار می‌دهیم.

کارخانه پارس گرجی صنعت با برداشتن نخستین گام‌های علمی و فنی  و به تدریج با تجهیز کارخانه به ابزارهای نوین همچون انواع ماشین آلات CNC،‌ مواد با کیفیت و دانش فنی مهندسی که در طی سالیان کسب کرده بود.

مهندسین این شرکت در مرحله بعد تولید خود را با هدف ساخت گیربکس‌های مدل SEW نیز کلید زدند.

گیربکس های طرح SEW و  VEM با گستره متنوع، منجر به تولید سری گیربکس‌ها در سایزها،‌ توانها و انواع نحوه اتصال و… شدند.

درنتیجه امروزه تولید کننده بیش از ۶۰ مدل از الکترو گیربکس‌های صنعتی در قالب مدل‌های زیر با توان و تیپ‌های مختلف است:

  • گیربکس‌های طرح VEM
  • گیربکس‌های طرح SEW
  • گیربکس‌های سفارشی

گیربکس پارس گرجی صنعت

این شرکت ایرانی متخصص در تولید گیربکس صنعتی پوسته‌ها را با متد ریخته‌گری القایی و روش آنالیز GG22 و… تهیه می‌کند و از بهترین فولاد داخلی برای ساخت دیگر اجزا بهره می‌برد.

گیربکس طرح VEM کارخانه پارس گرجی چه نوع گیربکس است؟

گیربکس VEM محصولی از کشور آلمان بود که  تقریبا ۵۰ تا ۶۰ سال پیش تولید می‌شد. بعد از مدتی این گیربکس نیز وارد ایران شد. شرکت پارس گرجی صنعت نخستین شرکت ایرانی بود که اقدام به تولید داخلی گیربکس طرح VEM نمود و با استقبال خوب اهالی صنعت روبه‌رو شد.

شرکت پارس گرجی VEM گیربکس های طرح

گیربکس طرح VEM باطراحی شافت مستقیم و به طور کلی در دو طراحی پایه دار و فلنج دار عرضه می‌شود.

توان این گیربکس ها بازه‌ای از ۰/۵ اسب تا ۶۰ اسب را پوشش می‌دهد. از نظر دور خروجی نیز دورهای خاص و روتین به عنوان مثال ۶۳، ۸۰  و‌ ۱۰۰ دور را تامین می‌کند.

گیربکس‌های مدل VEM شامل سری ZG می‌شوند. با وجود اینکه گیربکس طرح VEM از نظر دوام با گیربکس های طرح SEW تفاوتی نمی‌کند.

به‌عنوان مثال شافت ۶۰ گیربکس طرح SEW استقامتی معادل شافت ۹۰ گیربکس VEM دارد. درواقع کیفیت فناوری جدید به کار رفته در شافت گیربکس‌های طرح SEW عامل این تفاوت است.

گیربکس طرح SEW پارس گرجی

هر گیربکسی که شرکت SEW تولید کرده است شرکت پارس گرجي گيربکس نیز توانسته است با روش مهندسی معکوس تولید کند. درعین حال این برند می‌تواند هر گیربکس با توان بالاتر به ویژه با بهره‌گیری از پلتفرم گیربکس‌ SEW هم تولید کنند.

SEW گیربکس طرح

انواع گیربکس‌های طرح SEW شامل سری‌های R ،K، F می‌شوند و طراحی های آنها به شرح زیر است:

تولیدات سفارشی شرکت پارس گرجی

انواع گیربکس سفارشی نیز با اطمینان کامل از عملکرد صحیح در این شرکت ساخته می‌شود؛ چرا که این شرکت از دریافت کننده های گواهینامه کنترل کیفیت ISO 9001:2000 در تولید الکترو گیربکس در کشور است.

درواقع توان فنی این سازنده موفق افتخاری ملی در سطح بین‌المللی است.

الکترو گیربکس پارس گرجی صنعت

از تجربه‌های موفق این شرکت صنعت می‌توان به ساخت یکی از محصولات گیربکس باور (Bauer) اشاره کرد که به‌دلیل تحریم‌ها متقاضی آن در داخل کشور دچار مشکل شده بود.

این برند علاوه بر تولید موفق و با تطابق بالا با نسخه اصل این گیربکس‌ها توانست برخی از عیوب آنها را نیز رفع کند.

از دیگر محصولات مطرح در بحث گیربکس سفارشی این برند باید از گیربکس هوادهی (مورد مصرف در استخر پرورش میگو) نیز نام برد.

شرکت پارس گرجی صنعت با توجه به تجربه کسب شده به راحتی می‌تواند به تولید محصول سفارشی شما بپردازد و برای فروش گیربکس به سراسر کشور از خدمات نمایندگان معتبری همچون شهباز موتور بهره می‌برد.

مزایای خرید محصولات این شرکت از شهباز موتور

رویکرد این شرکت برای تکامل و طراحی سری گیربکس‌ها بر اساس نیاز و بازخورد مشتریان بوده است و در این بین شهباز موتور به‌عنوان نمایندگی این و با ارتباط عمیق، مداوم با مشتریان نقش کلیدی را بازی می‌کند.

این سنجش براساس معیارهای فنی و حرفه‌ای مورد بررسی ما قرار گرفته و مزایای خرید محصولات این برند شامل موارد زیر است:

  • گزینه‌های فراوان و متنوع
  • انواع خروجی و دور برای انواع قدرت
  • استفاده بهینه از فضا کاربرد
  • تعمیرات اندک
  • سرویس آسان
  • دوام قطعات

محصولات پارس گرجی صنعت مضاف بر 10 سال خدمات فروش، از 12 ماه ضمانت نیز برخوردارند. از آن سو نه تنها کیفیت قطعات همچون بیرینگ و آب‌بندی‌ها با دقت بالایی چک می‌شود؛ بلکه محصولات قبل از خروج از کارخانه تست و آزمایش می‌شوند.

این موارد به معنای کاهش هزینه تعمیر و نگهداری و دوام بالای محصول است.

در عین حال محصولات این برند هم اکنون به کشورهای همسایه از قبیل عراق،‌ سوریه،‌ آذربایجان و… صادر می‌شوند.

قیمت گیربکس پارس گرجی صنعت

کالای صنعتی شهباز موتور با شناخت برنامه فنی مشتریان گیربکس های متنوعی را فراهم کرده که در هنگام خرید گیربکس از اصول طراحی و مهندسی گرفته تا اصول نصب و نگهداری و استفاده با گزینه‌های متنوع در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

جهت مشاهده قیمت محصولات این شرکت به صفحه های مربوطه مراجعه فرمایید.