نمایش 1–24 از 80 نتیجه

گیربکس مرکب

گیربکس مرکب با مهندسی خاص و متفاوت خود در میان انواع گیربکس صنعتی توانسته در بسیاری از امور، کارایی بالایی پیدا کند.

گیربکس مرکب صنعتی تنوع خوبی هم در سایز (تیپ) و هم در نوع طراحی دارد. این دسته از گیربکس ها به دلیل داشتن قیمت مناسب در کنار توانایی خوب، کاربرد گسترده ای دارند.

‌قیمت گیربکس مرکب یا ترکیبی

یکی از دلایلی که خرید گیربکس مرکب در میان افراد فعال در حوزه صنعت زیاد است؛ قیمت گیربکس مرکب یا ترکیبی است. این محصول با در نظر گرفتن مزایای زیادی چون، نسبت تبدیل متنوع و توانایی خوب در تولید دور خروجی پایین؛ قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با هم ردیفان خود دارد.

از جمله نکات مهم در خرید گیربکس ترکیبی، کیفیت و مشخصات فنی آن است. به منظور رعایت همین نکته و در جهت خدمت رسانی درست به مشتریان عزیز، کالای صنعتی شهباز موتور با داشتن نمایندگی و بهره گیری از متخصصین این حوزه آماده مشاوره و پاسخگویی به شما عزیزان است.

گیربکس ترکیبی

گیربکس ترکیبی یا مرکب در واقع حاصل ترکیب شدن 2 گیربکس صنعتی با یک دیگر است. به عبارت دیگر با کوپل شدن 2 گیربکس، مانند گیربکس VF و گیربکس MVF به یک طراحی جدیدی از انواع گیربکس صنعتی می رسیم که آن را گیربکس مرکب (ترکیبی) گویند.

یکی از پر استفاده ترین گیربکس در این دسته، گیربکس حلزونی مرکب است. گیربکس حلزونی ترکیبی در انواع زیر تولید می شود:

  • گیربکس حلزونی ترکیبی سری VF/VF
  • گیربکس حلزونی ترکیبی سری MVF/VF
  • گیربکس حلزونی مرکب سری VF/VF FC
  • گیربکس حلزونی مرکب سری MVF/VF FC

تمامی مدل های ذکر شده، در سایز ها و مشخصات فنی متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور دسترسی بهتر به هر یک از این دسته بندی ها می توانید از طریق فیلتر، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.