نمایش دادن همه 3 نتیجه

گیربکس PGR

مجموعه شهباز موتور نمایندگی و تامین کننده انواع گیربکس PGR می باشد.جهت مشاهده، قیمت و مشخصات فنی انواع گیربکس ها به صفحه محصولات مراجعه فرمایید.

معرفی برند گیربکس PGR

شرکت گیربکس PGR ترکیه در سال 1998 در زمینه تولید گیربکس صنعتی فعالیت خود را آغاز کرد و به دلیل کیفیت بالای محصولات خود در مدت کوتاهی به رشد و توسعه زیادی دست پیدا کرد.
شرکت گیربکس PGR با داشتن یک روند رشد چشمگیر حتی در دوره های بحرانی از آغاز فعالیت خود، توانسته است به یک شرکت پیشرو در بازار داخلی خود تبدیل شود. علاوه بر این، اکنون شرکتی است که به بیش از 80 کشور در 5 قاره جهان به ویژه آلمان صادرات دارد.
شرکت PGR هم اکنون با 250000 واحد ظرفیت تولید سالانه گیربکس صنعتی فعالیت می کند.

نمایندگی گیربکس PGR ترکیه

این شرکت با داشتن یک روند رشد چشمگیر از ابتدای فعالیت ، مسیری را در فرایند نام تجاری طی کرده و به یک شرکت پیشرو در بازار داخلی تبدیل شد. علاوه بر این ، این شرکت در حال حاضر به بیش از 80 کشور در 5 قاره ، به ویژه آلمان صادر می کند.

دارای ظرفیت تولید بیش از 200 هزار گیربکس در سال است. و تقریباً از 300 کارمند و متخصص جهت ساخت و طراحی گیربکس ها استفاده میکند.

قیمت موتور گیربکس PGR

برای اطلاع از لیست قیمت و مشاوره تخصصی رایگان در زمینه گیربکس صنعتی PGR با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مجموعه شهباز موتور عرضه کننده گیربکس های PGR در همه شهرهای مختلف ایران اعم از اصفهان ، تهران ، کرج ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، قم ، یزد ، یاسوج ، اراک ، کرمان و… می باشد.

انواع موتور گیربکس PGR ترکیه

• موتور گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم
• موتور گیربکس حلزونی
• موتور گیربکس کرانویل پینیون
• موتور گیربکس خورشیدی
• موتور گیربکس آویز

گیربکس شافت مستقیم PGR

گیربکس هلیکال PGR به دو صورت پایه دار (PA) و فلنج دار (PF) تولید می شوند در سیستم های محرکی که به حداکثر 26900 نیوتن متر گشتاور خروجی نیاز دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

گیربکس کرانویل PGR

این نوع گیربکس برای نوار نقاله هایی که بار سنگین و در شیب 90 درجه جابجا میکنند بسیارمناسب است. گیربکس شافت بغل PGR در سری PKD تولید می شود.

گیربکس حلزونی PGR

این نوع گیربکس برای کاربردهایی با گشتاور کم و جابجایی بارهای منظم به کار میرود.این گیربکس ها بسیار سبک،مستحکم و همچنین بی صدا هستند.
سیستم های محرک با گشتاورهای کم و بارهای منظم ارائه می شوند، با بدنه های سبک و مدرن با استحکام بالا و همچنین عملکرد بی صدا متمایز می شوند.

گیربکس شافت موازی PGR

گیربکس آویز PGR بیشتر در نوار نقاله ها مورد استفاده قرار می گیرند و در دو سری PD و PM تولید و عرضه می شوند.

گیربکس خورشیدی PGR

این گیربکس در ابعاد کوچک تولید می شود، تا 850000 نیوتن گشتاور ارائه می دهد و برای جابجایی بارهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.
موتورگیربکس خورشیدی در دو سری PL و PLB تولید می شود.

مزایای موتور گیربکس PGR چیست؟

  • ورودی و خروجی موازی در محور
  • استحکام و مقاومت بالا
  • دارای استانداردهایISO -DIN- NIEMANN
  • ساخت چرخ دنده ها از فولاد ریخته گری 21NiCrMo2
  • کیفیت بالای بلبرینگ

موتور گیربکس PGR

شرکت تولید کننده موتور گیربکس صنعتی پی جی آر بهداشت و ایمنی شغلی ، سیستم مدیریت ایمنی و کیفیت محیط را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند تولید و خدمات در نظر گرفته و به کار می گیرد.

رعایت مقررات قانونی ملی/بین المللی منتشر شده و سایر شرایط و پیروی از به روز بودن آنها
کاهش ضایعات منابع و تحت کنترل نگه داشتن اثرات زیست محیطی
ارزیابی و بهبود مداوم عملکرد سیستم های مدیریتی
افزایش آگاهی کارکنان در مورد سیستم های ایمنی و ایمنی و مدیریت کیفیت شغلی از طریق آموزش
به روز نگه داشتن فعالیت ها برای حفظ سلامت پرسنل و حفاظت از محیط زیست
به دنبال تحولات تکنولوژی ، اطمینان از رضایت روزافزون مشتریان با پاسخگویی به خواسته ها و انتظارات مشتریان به طور کامل و مناسب برای حفظ ثبات در سهم بازار و افزایش عملکرد کارکنان آموزش دیده با ایجاد محیط کار آرام