نمایش یک نتیجه

گیربکس فلندر Flender

مجموعه شهباز موتور وارد کننده و عرضه کننده گیربکس فلندر Flender آلمان و عرضه ی آن با بهترین قیمت و خدمات پس از فروش می باشد.

جهت اطلاع از قیمت و کاتالوگ محصولات وارد صفحه مورد نظر شوید.

موتور گیربکس فلندر زیمنس Flender

این شرکت فعال در کشور آلمان، و زیر مجموعه ای از شرکت زیمنس می باشد، با بیش از 120 سال سابقه اقدام به طراحی و تولید گیربکس با استاندارد های جهانی کرده است.

این گیربکس ها با طراحی خاص و متریال با کیفیت خود پاسخگوی کاربرد های پیچیده مصرف کنندگان می باشد.

انواع گیربکس فلندر کدام است؟

انواع این گیربکس صنعتی شامل هلیکال ، بول هلیکال و گیربکس خورشیدی با یک تا چند طبقه می باشد. به دلیل طراحی های گسترده از گشتاور های 3300 تا 3210000 نیوتون متر پشتیبانی میکند.

مشاهده بیشتر: گیربکس SEW

گیربکس فلندر آلمان

متخصصان بسیار واجد شرایط و حرفه ای همیشه کلید قدرت ابتکاری و ظرفیت تولید شرکت Flender بوده اند. یکی از دلایل رشد فروش این برند گیربکس در سطح جهان به کارگیری این متخصصان در مشاوره با خریداران است.

دانش گسترده و مشاوره های شایسته در چندین دهه در کشور های مختلف با توجه به نیاز های مصرفی آنها بسیاری از مصرفکنندگان را به سمت این برند میکشاند.

تعمیر گیربکس صنعتی فلندر Flender

مجموعه شهباز موتور درجهت بهبود عملکرد این گیربکس ها، تمامی تعمیرات گیربکس را با متخصصان مجرب و کاربلد و با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهد.

برای در خواست تعمیر هر مدل از این گیربکس ها از طریق تماس با مشاورین ما اقدام فرمایید.

فروش گیربکس فلندر

مشاوران فروش مجموعه شهباز موتور برای شما بهترین مشاور هستند. در صورتی که جهت انتخاب گیربکس به راهنمایی نیاز دارید، میتوانید :

از طریق شماره تماس های درج شده در پایین صفحه با مشاوران ما تماس بگیرید.

همچنین می توانید وارد صفحه محصول مورد نظر شوید و در بخش نظرات سوال یا درخواست مورد نظر خود را بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند.

قیمت گیربکس فلندر

قیمت ها با توجه به نوع نیاز شما متغیر می باشد. برای مشاهده لیست قیمت گیربکس Flender و مشخصات به صفحه هر محصول مراجعه کنید.