نمایش یک نتیجه

گیربکس رجیانا Reggiana

شهباز موتور مرجع کامل فروش گیربکس رجیانا reggiana ایتالیا در انواع طراحی ها و سایز های مختلف می باشد. جهت اطلاع از قیمت ، کاتالوگ و مشخصات فنی محصولات وارد صفحه طراحی مورد نظر شوید.

کاتالوگ و قیمت هر نوع گیربکس، در صفحه همان محصول قرار گرفته است.

گیربکس صنعتی رجیانا ایتالیا

این شرکت کاملاً به فناوری و نوآوری اعتقاد دارد، تأیید این موضوع در تجهیز کارخانه ها به جدید ترین فناوری های روز دنیا نمایان میشود. همچنین انواع پیشرفتهای منحصر به فرد فن آوری دیجیتال را یکپارچه کرده است، که هم توانایی برقراری ارتباط و هم تبادل داده و اطلاعات را در طیف وسیعی از فرآیندهای خود فراهم می کند. این امکان را برای نظارت بر بهره وری تولید ، تصمیم گیری سریع و آگاهانه ، انعطاف پذیری در برابر بازار،  فراهم می کنند.

نمایندگی گیربکس رجیانا reggiana

با توجه به نیازهای واقعی مشتریان ، طراحی و اجرای راه حل های تخصصی در این شرکت صورت میگیرد. شما می توانید بر استاندارد کیفیت محصول و همچنین ماهیت پویای این شرکت  حساب کنید! چرا که قادر است از بهترین پاسخ ها برای نیازهای شما را در این صنعت باشد.

نمایندگی گیربکس رجیانا Reggiana:

از سال 1973 ، شرکت Reggiana در کشور ایتالیا در تولید گیربکس شروع به کار کرده است. این شرکت با سرمایه گذاری های مداوم در تحقیق و توسعه در این صنعت ، تمام مراحل مختلف چرخه تولید ، از ماشینکاری مواد اولیه با کیفیت بالا ، تا مراحل مونتاژ و ذخیره سازی را با بهبود مستمر و نوآوری انجام داده است.

مشاهده بیشتر: گیربکس SEW

راه اندازی سه مرکز تولید ، یازده شرکت زیر مجموعه و شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان در این سالها نشان از پیشرفت شرکت رجیانا در تولید گیربکس های صنعتی از جمله گیربکس خورشیدی می باشد. ارائه محصولات و خدمات استثنایی، همیشه این شرکت متمایز کرده است و این کار را با به روز ترین روشها و سی سال سابقه رشد بین المللی مطابقت داده است.

نمایندگی رجیانا

مشاهده بیشتر: قیمت گیربکس صنعتی

فروش گیربکس رجیانا:

مجموعه شهباز موتور وارد کننده گیربکس های Reggiana ایتالیا و عرضه ی آن با بهترین قیمت و خدمات پس از فروش می باشد.

مشاوران فروش مجموعه شهباز موتور برای شما بهترین مشاور هستند. در صورتی که جهت انتخاب گیربکس های Reggiana به راهنمایی نیاز دارید، می توانید با مشاوران ما از طریق شماره تماس های درج شده در پایین صفحه تماس بگیرید.

جهت تعمیر گیربکس صنعتی رجیانا کلیک کنید.

ویژگی ها و مزایای شرکت رجیانا:

  • به کارگیری پرسنل متخصص و مجرب
  • اهداف کیفی در همسویی مداوم با استانداردهای بین المللی.
  • انجام مراحل پردازش هسته ای مستقیماً در تأسیسات کارخانه
  • کنترل های داخلی در اتاق های اندازه گیری و آزمایشگاه متالوگرافی ، از جمله فرآیند تولید.
  • اجرای ممیزی های فرآیندی توسط مهندسین
  • آزمایش نهایی روی همه محصولات قبل از ارسال به مشتری.
  • استفاده از بهترین متریال برای ساخت همه ی اجزا
  • کسب گواهی ISO 9001 در کنترل کیفی

قیمت گیربکس رجیانا Reggiana:

قیمت ها با توجه به نوع نیاز شما متغیر می باشد. برای مشاهده قیمت گیربکس های رجیانا به صفحه هر محصول مراجعه کنید.