نمایش یک نتیجه

موتور گیربکس ایلماز Yılmaz

مجموعه شهباز موتور نمایندگی موتور گیربکس ایلماز (ساخت ترکیه) در ادامه مطلب توضیحات کاملی را در مورد این گیربکس های صنعتی در این صفحه قرار داده است . جهت مشاهده قیمت و مشخصات فنی وارد صفحه محصول مورد نظر شوید.

نمایندگی ایلماز در چه شهر هایی است؟

شرکت ایلماز ترکیه یکی از مشهورترین تولیدکنندگان موتور گیربکس در جهان است. با استفاده از ابزارهای آسان برای استفاده در وب سایت ما ، می توانید به سرعت گیربکس مناسب برای نیازهای خود را از طیف گسترده ای از محصولات Yılmaz انتخاب کنید.

کارخانه ایلماز که در سال 1958 توسط مسوت ییلماز تأسیس شد ، و از سال 1963 در تولید گیربکس تخصص دارد. با کیفیت بالای محصول و استراتژی های مناسب ، این شرکت در مدت کوتاهی به پیشروترین تولید کننده گیربکس ترکیه تبدیل شد. و تا امروز به تولید محصولات با کیفیت خود ادامه می دهد.
مجموعه شهباز موتور نمایندگی عرضه ی گیربکس ایلماز ترکیه در اصفهان ، تهران ، کرج ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، قم ، یزد ، یاسوج ، اراک ، کرمان و…  می باشد.

مجموعه ی ما تامین کننده برند YILMAZ با بهترین قیمت می باشد. شما می توانید از طریق شماره تماس های انتهای صفحه با مشاوران ما در تماس باشید.

گیربکس ایلماز ترکیه

گیربکس ایلماز YILMAZ بر اساس سیستم مونوبلاک توسعه یافته است ، که یک سیستم کاملاً به روز است که مزایای زیادی در نفوذ ناپذیری ، سر و صدا و استحکام گیربکس ارائه می دهد.

در همه گیربکس ها ، بیرینگ ها مستقیماً روی خود بدنه باقی می مانند ، نه بر روی قسمتی که به هر روکش یا بدنه متصل است. ماشینکاری محورهای بدنه در یک عملیات با دقت تولید بالایی انجام شده است.

با تکنولوژی پیشرفته ای که امروزه توسعه یافته است ، اطمینان حاصل می شود که بدنه ساخته شده از مواد مرغوب می تواند به کیفیت های بالایی که در راندمان گیربکس بدست می آید پاسخ دهد.

این اصل همچنین افزایش طول عمر بلبرینگ و چرخ دنده ها را فراهم می کند و می توان بارهای شعاعی زیادی را تحمل کند.

محاسبات اجزا مانند بلبرینگ ، چرخ دنده و… با نرم افزارهای حرفه ای و بر اساس اصول محاسباتی پیشرفته انجام می شود. قسمت میانی در بدنه گیربکس با بدنه کاملا آداپته شده و ساختار طراحی شده بهینه بلبرینگ در گیربکس های سه طبقه ای ارائه شده است.

فروش گیربکس ایلماز

ساختار گیربکس YILMAZ با ایجاد کارکرد مناسب از چرخ دنده ها در هر دو طرف تولید شده ، که نقش عمده ای در  بی صدا بودن گیربکس های ایلماز دارد و در نتیجه انحراف و خروج محورها را به حداقل می رساند.

نوآوری های زیادی در گیربکس های نسل جدید برای انعطاف پذیری و سهولت مونتاژ ارائه شده است.

بسته به درخواست مشتری ، گیربکس های استاندارد مناسب برای اتصال مطابق فلنج های B5 یا B14 را می توان برای اتصال یا کوپل به موتور محرک قابل ارائه خواهند بود.

همه مدلها بصورت پایه دار و فلنج دار ، در یک بدنه در دو یا سه طبقه تولید می شوند. اندازه گیربکس ها به طور قابل توجهی جمع و جور هستند و ارتفاع محورهای پایین تری برای قدرت و سرعت یکسان دارند.

همه گیربکس ها در یک سیستم ماژولار طراحی شده اند و تغییرات اتصالات در گیربکس های مرکب (ترکیب 2 گیربکس و موتور) به حداقل می رسد.

تمام المان های استفاده شده در گیربکس های این برند تحت کنترل و با سیستم تضمین کیفیت ساخته شده اند.

خرید انواع موتور گیربکس ایلماز

گیربکس صنعتی معمولاً با توجه به نوع دنده ای که دارند طبقه بندی می شوند:

  • گیربکس های هلیکال یا شفت مستقیم YILMAZ
  • گیربکس حلزونی YILMAZ
  • گیربکس های بول هلیکال YILMAZ
  • گیربکس های خورشیدی YILMAZ

بر اساس این طبقه بندی کلی ، با توجه به ساختار و کاربرد استفاده با نام گذاری های دیگری نیز شناخته می شوند:

  • گیربکس پایه دار YILMAZ
  • گیربکس فلنج دار YILMAZ
  • گیربکس شافت موازی YILMAZ
  • گیربکس شافت مستقیم YILMAZ
  • گیربکس شافت بغل YILMAZ
  • گیربکس 90 درجه YILMAZ

در  این طبقه بندی ها امکان افزایش کارایی وجود دارد. گیربکس های طبقه بندی شده با توجه به کاربرد ها استفاده در صنایع جهت رفع نیازهای آنها استفاده می شوند.
با توجه به این امر ، می توانیم محصولات این شرکت را برای شما شرح دهیم:

موتور گیربکس حلزونی YILMAZ سری E

گیربکس حلزونی ایلماز سری E شامل شافت یا هلو شافت با یک ماردون و چرخ دنده است. با توجه به ساختار کارکرد آن، دارای عملیات چرخش اصطکاکی میباشد.

به منظور به حداقل رساندن ناکارآمدی ناشی از اصطکاک ، ماردون مارپیچ از فولاد و چرخ دنده از برنز ساخته می شود.

در مواردی که به گشتاور پایین احتیاج است این گیربکسها به دلیل قیمت مناسب تر و ساختار بدنه جمع و جور نسبت به سایر گیربکسها ترجیح داده می شوند.

گیربکس حلزونی دارای ویژگی انسداد خودکار هستند که سایر انواع گیربکس صنعتی از آنها برخوردار نیستند. در مواردی که به ترمز نیاز است (به عنوان مثال ، نوار نقاله ) می توان از این گیربکس ها استفاده کرد.

موتور گیربکس هلیکال شافت مستقیم ایلماز سری M و N

گیربکس هلیکال پایه دار سری M یا فلنج دار سری N از گروه های پر استفاده در بازار هستند. آنها کاملاً با چرخ دنده های مارپیچی تولید می شوند و قابل ارائه از یک تا سه طبقه می باشند. (به صورت روتین)
هنگامی که تقاضای سرعت (میزان دور) کمتری وجود داشته باشد ، این گیربکس ها با حداکثر 6 طبقه چرخ دنده ی مارپیچی تولید می شود.

نماد گذاری آنها بر اساس نحوه نصب آنها بر روی دستگاه از اتصال پایه یا اتصال فلنج صورت گرفته است. جدا از این تفاوت ، ساختار دنده و بلبرینگ هر دو گیربکس دقیقاً یکسان است.
گیربکس ها به صورت استاندارد با ورودی شافت تولید می شوند. اتصال بین موتور محرک و شفت ها را می توان با اتصالاتی مانند کوپلینگ ، تسمه پولی ، شرینک دیسک یا قفل کن و… ایجاد کرد. مطالعه در رابطه با نحوه کار کوپلینگ و انواع آن می تواند به انتخاب دقیق تر شما کمک کند.

موتور گیربکس کرانویل پینیون یا بول ایلماز سری K

این نوع گیربکس ها به طور روتین شامل 2 طبقه با چرخ دنده مخروطی (دنده مارپیچ مورب) و چرخ دنده مارپیچ یا هلیکال با سایر اجزا طراحی شده است است.
آنها در مواردی استفاده می شوند که زاویه 90 درجه بین شفت ورودی و خروجی مورد نیاز است.

به دلیل بازدهی بالا در مواردی که گشتاور بالایی مورد نیاز است و در مواردی که گیربکس های حلزونی جوابگو نیستند ، این گیربکسها ترجیح داده می شوند.

به طور استاندارد گیربکس کرانویل پینیون ییلماز به صورت شرینک دیسک ، شافت ، هالو شافت ، فلنج با هالو شافت و فلنج با شافت ارائه و مورد استفاده قرار میگیرند.

موتور گیربکس های آویز YILMAZ شفت موازی سری D

با توجه به ساختار بدنه باریکتر و نوع شفت خروجی ، مونتاژ خاص تری را در این گیربکس ها شاهد هستیم. در این سری نیازی به استفاده از عناصر اتصال بین شفت گیربکس و موتور محرک نیست.
شفت موتور محرک مستقیماً با هالوشفت گیربکس آویز شافت موازی کوپل میشود که این امر منجر به اتصال راحت و با استحکام مناسب خواهد بود.

هدف طراحی در این گیربکسها کاهش حجم اشغالی در محیط نصب میباشد. به همین دلیل ، چرخ دنده های مارپیچی یا هلیکال در داخل گیربکس با زاویه های منحصر به فرد خود قرار گرفته اند.
به غیر از خروجی هالو شافت استاندارد ، خروجی را می توان با شافت (نر) و فلنج در صورت درخواست تامین کرد.
هنگامی که از آن با هالوشافت استفاده می شود ، توصیه می شود که بدنه گیربکس را با بازوی گشتاور به دستگاه مورد نظر وصل کنید. به صورت استاندارد یک قسمت به عنوان محل اتصال بازوی گشتاور روی بدنه وجود دارد.
روش نصب محل اتصال بازوی گشتاور با عناصر پلاستیکی جهت کوپل می تواند آسانتر انجام شود. علاوه بر این ، مانند گیربکس های سری K ، محور خروجی را می توان با شرینک دیسک عرضه کرد.

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده می شود ، این گیربکس می تواند دارای یک شفت موازی باشد که کاملاً از چرخ دنده های مارپیچ تشکیل شده است (سری H) ، یا شافت ورودی و خروجی با یک چرخ دنده مخروطی در ورودی و در حالت نصب عمودی عرضه شود (سری B).
از آنجا که دارای ساختار بدنی شش وجهی است ، امکان اتصال از شش جهت (به طور سفارشی)  را فراهم می کند.
این گیربکس ها در مکانهایی که دمای محیط بالا است و کار مداوم مورد نیاز است جهت بازدهی بالاتر باید با یونیت خنک کننده مورد استفاده قرار گیرد.

نمایندگی گیربکس صنعتی ایلماز

این گیربکس ها عموماً در کاربردهای صنایع سنگین ترجیح داده می شوند که به آنها گیربکس نوع افقی نیز گفته می شود. نامگذاری افقی به این دلیل می باشد که طبقات چرخ دنده ها به صورت افقی در کنار هم قرار دارند.
طیف وسیعی از کاربردها از جرثقیل های سنگین تا ماشین های تزریق پلاستیک را دارد. مقادیر گشتاور آنها در مقایسه با سایر انواع گیربکس بسیار زیاد است.

گیربکس های خورشیدی YILMAZ سری P

گیربکس خورشیدی از نوع گیربکس های متشکل از انواع چرخ دنده های خورشیدی داخلی در ساختار ماژولار هستند که برای برآوردن نیازهایی با گشتاور بالا تولید شده اند که امروزه در بسیاری از زمینه های کاربردی به یک نیاز تبدیل شده اند.

آنها به دلیل توانایی حمل گشتاور بالا در حجم کم ، از گیربکس های با چگالی قدرت بالا هستند و بنابراین باید قدرت حرارتی آنها بسته به کاربردی که در آنها استفاده می شود ، کنترل شود.
این گیربکس ها، که به ویژه در مصارف متحرک بسیار مورد استفاده قرار می گیرند ، در جرثقیل ، شکل دهی فلزات ، مناطق ساختمانی و همچنین در توربین های بادی که یکی از سیستم های انرژی تجدید پذیر است به صورت ویژه استفاده می شود.

مشاهده بیشتر: گیربکس SEW آلمان

قیمت گیربکس ایلماز

مجموعه ی ما مفتخر است با واردات این برند از سال 1398 عرضه ی تمامی سری های گیربکس ایلماز را با بهترین قیمت و خدمات پس از فروش به بازار عرضه کند.

لطفا جهت اطلاع از لیست قیمت موتور گیربکس ایلماز وارد محصول مورد نظر شوید. به دلیل درخواست های متعدد مشتریان محترم از نمایندگی شهباز موتور اطلاعات فنی دقیق تری از هر سری از این برند در صفحات آنها درج شده است.