گیربکس سهند (96)

شهباز گیربکس پیشرو سپاهان (14)

گیربکس پارس گرجی صنعت (2)

گیربکس شاکرین صنعت سپاهان (46)

گیربکس ترنج (68)

گیربکس تابیران (6)

گیربکس توانکار (46)

گیربکس صنعتی ایرانی

مجموعه شهباز موتور با بیش از 40 سال سابقه فعالیت و عرضه گیربکس صنعتی ایرانی در داخل و خارج کشور، ضمن ارائه ضمانت های معتبر و تخصصی ترین خدمات پس از فروش تمامی این محصولات را به قیمت شرکت تولید کننده به شما مصرف کنندگان و صنعتگران گرامی ارائه میکند.

قیمت هر برند گیربکس در صفحه همان محصول قرار گرفته است.

نمایندگی فروش گیربکس صنعتی ایرانی

پس از انقلاب صنعتی در کشور ایران رفته رفته استفاده از گیربکس صنعتی در کشور رواج یافت. افزایش درخواست گیربکس ها از سمت صنایع مختلف نظر متخصصان و سرمایه گذاران را به تولید این کالای صنعتی در کشور جلب کرد.

سهولت در تهیه و ارتباط مستقیم با تولید کنندگان موتور گیربکس صنعتی از مزایایی است که صنعتگران و مصرف کنندگان را به سمت خرید این کالا می کشاند.

اخیرا به دلیل مشکلات مختلف در واردات گیربکس خارجی مصرف گیربکس های ساخت کشور ایران افزایش یافت. اما تنها دلیل یا مزیت استفاده از موتور گیربکس های داخلی این نیست!

خرید گیربکس ایرانی مزیت هایی هم دارد که مهم ترین مزایای خرید گیربکس های داخلی را برای شما شرح می دهیم:

ضمانت تولیدکنندگان داخلی گیربکس صنعتی

زمانی که سازنده های کشور توانستند تمامی عیوب فنی را برطرف کنند از مهندسی معکوس از تولیدات خارجی این کالا در ساخت و طراحی استفاده کردند.

این امر باعث افزایش راندمان و کاهش مشکلات احتمالی این کالای صنعتی شد ، و باعث شد ضمانت در کالا های داخلی امکان پذیر شود.

خدمات پس از فروش

طی گذر زمان ، افزایش رقابت در شرکت های سازنده باعث شد که خدمات پس از فروش خود را به طور گسترده تر ارائه دهند. این امر برای صنعتگران بزرگ ارزش بالایی دارد چرا که از لحاظ مالی ملزم به صرف هزینه های بالا برای صنعت خود میباشند.

اعطای نمایندگی به سرمایه گذاران نیز باعث سهولت دسترسی مصرف کنندگان خرد و کلان این کالا شده است.

قیمت نازلتر نسبت به مدل های خارجی

در این مورد نیز مشکلات واردات و نواسانات شدید بازار نیز باعث افزایش قیمت گیربکس های خارجی گردید.

متاسفانه شاهد هستیم که برخی سود جویان به دلیل درخواست برخی مصرف کنندگان با روش هایی مثل تعویض پلاک محصولات اقدام به فروش گیربکس های چینی و داخلی به عنوان کالای خارجی با قیمت های پایین میکنند.

به طور کلی قیمت نازلتر ، ضمانت و خدمات پس از فروش در تولیدات داخلی باعث جلب نظر مصرف کننده های کوچگ و بزرگ موتورگیربکس ها شده است.

انواع گیربکس های تولید داخل

در شهرهای مختلف نظیر اصفهان ، تبریز و… کارخانجات این عرصه در حال فعالیت می باشند.

این کالا با طراحی های مختلفی نظیر خورشیدی ، حلزونی ، شافت مستقیم یا هلیکال و… در بازار عرضه شده است که توضیح مختصری در مورد پرمصرف ترین آنها را برای شما خواهیم داد.

مشاهده بیشتر: موتور گیربکس SEW آلمان

گیربکس حلزونی و کتابی ایرانی

این گیربکس ها به دلیل مصرف زیاد در کاربری های کوچک پرفروش ترین نوع تولیدات داخل این کالا می باشد. لازم به ذکر است که این طراحی حلزونی در بسیاری از صنایع بزرگ نیز کاربرد دارد.

برند های مختلفی در زمینه تولید گیربکس های حلزونی در داخل کشور فعالیت میکنند. نامی ترین برند این کالا “سهند” می باشد. این شرکت به دلیل تنوع بسیار بالا و رزومه قابل اعتماد محصولات خود اولین نامی است که به ذهن درخواست کنندگان میرسد.

شرکت های دیگر از جمله شاکرین صنعت سپاهان ، توانکار و… از جمله شرکت های تولیدکننده میباشند.

گیربکس خورشیدی ایرانی

این طراحی مصرف بسیار بالایی در صنایع سنگین دارد. تحمل طیف گسترده از گشتاور ، نسبت های تبدیل ، شرایط محیطی ، توان و… از مزایای به کارگیری این گیربکس ها در صنایع سنگین و نیمه سنگین می باشد.

اولین تولید کننده و طراح گیربکس های خورشیدی در کشور شرکت “شهباز گیربکس پیشرو سپاهان” میباشد. این شرکت در سال 1360 و با نام “اصفهان دور متغیر” فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت شهباز گیربکس با به کارگیری تخصصی ترین مهندسی معکوس ، نیرو های زبده و مجرب و تجهیزات و متریال با کیفیت این محصولات را با استاندارد های جهانی به بازار عرضه کند.

ضمانت 6 ماهه تا 2 ساله و همچنین امکان خدمات پس از فروش تا 10 سال از بهترین مزیت های این برند می باشد.

مشاهده بیشتر: انواع گیربکس چینی

قیمت گیربکس ایرانی

قیمت گیربکس ایرانی بسته به نیاز شما و نوع طراحی های مورد نیاز شما متغیر می باشد. برای مشاهده لیست قیمت به صفحات هر محصول مراجعه کنید.