نمایش دادن همه 5 نتیجه

گیربکس آویز

گیربکس آویز شافت موازی از جمله گیربکس هایی است که در ساختار خود دارای چند محور است. علت نامگذاری این گیربکس به دلیل نحوه قرار گیری شفت یا محور های آن است.

در گیربکس شافت موازی، محور های آن به صورت موازی با هم قرار می گیرند. به همین دلیل به این نوع گیربکس، گیربکس چند محور نیز می گویند. چرا که حداقل از 2 محور تشکیل شده و این دو محور حتما با یکدیگر موازی هستند.

کاربرد گیربکس آویز محور موازی

گیربکس آویز محور موازی به دلیل سبک خاص طراحی توانایی بالایی در تنظبم قدرت و سرعت دارد. یکی دیگر از ویژگی های این موتورگیربکس آویز شافت موازی، ظرفیت داشتن چندین چرخ دنده است. بسته به نوع استفاده و میزان کاهش قدرت می توان چرخ دنده های این گیربکس صنعتی را کاهش یا افزایش داد.

این موتورگیربکس شافت موازی به دلیل دارا بودن ویژگی های مثبت زیاد و همچنین سایز میانه (نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ)، در صنایعی چون: بالابر و جرثقیل، پتروشیمی و… کاربرد گسترده ای دارد.

‌قیمت و نکات خرید انواع گیربکس آویز

تعیین قیمت برای گیربکس آویز محور موازی به عوامل متفاوتی بستگی دارد. برای مثال تعداد محور های گیربکس، چرخ دنده ها و به طور کلی سایز گیربکس می تواند در تعیین قیمت نقش داشته باشد.

با ابن وجود گیربکس های شافت موازی از نظر قیمت در رده متوسط قرار دارند و می توان امکانات خوبی از آن ها دریافت نمود.

در مجموعه کالای صنعتی شهباز موتور، انواع گیربکس شافت موازی در برند ها و سایز های مختلف به فروش می رسد. همچنین در صورت نیاز می توانید سوالات خود را از طریق نظرات یا صفحه تماس با ما مطرح کنید. مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.