نمایش دادن همه 6 نتیجه

پمپ دنده ای

پمپ دنده ای یا پمپ هیدرولیک دنده ای با داشتن چرخ دنده هایی که با چرخش خود منجر به مکش سیال و یا خروج آن می شود، دارای قدرت زیادی است. انواع پمپ دنده ای را می توان بر اساس نوع کاربرد، قدرت مکش، برند و نیاز مصرفی دسته بندی کرده و خریداری نمود.

مجموعه تخصصی شهباز موتور، ارائه دهنده انواع پمپ دنده ای با قیمت مناسب و در برندهای مختلف است. خدمات مشاوره خرید و خدمات پس از فروش را می توانید در این شرکت به صورت کاملاً تخصصی دریافت کنید.

برای دریافت قیمت انواع پمپ دنده ای و همچنین اطلاع از مشخصات فنی و ویژگی های هر یک از پمپ ها می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

فروش انواع پمپ دنده ای هیدرولیک

همانطور که می دانید انواع پمپ دنده ای هیدرولیک برای برطرف کردن نیازهای مختلف، در مدل‌های مختلف طراحی، تولید و عرضه می شوند. البته علاوه بر آن نیز گاهی به دلیل اختلاف در شرکت‌های سازنده آن و به کار بردن شیوه‌های متفاوت در ساخت این پمپ نیز باعث می‌شود که انواع مختلفی از این دستگاه را در بازار مشاهده کنیم.

این تنوع زیاد موجب شده تا خریداران از قدرت انتخاب بیشتری برای خرید پمپ دنده ای ایرانی و وارداتی برخوردار باشند.

قیمت پمپ چرخ دنده ای هیدرولیکی

یکی دیگر از عواملی که بر قیمت پمپ دنده ای هیدرولیکی به طور محسوسی اثر دارد، استفاده از نوع مواد اولیه استفاده شده است. برخی از شرکت‌ها برای ساخت این نوع پمپ از مواد نامرغوب و ارزان قیمت استفاده می‌کنند که باعث می‌شود قیمت تمام شده ساخت این پمپ برای آنها بسیار کم تر بشود.

به تبع آن نیز قیمت پمپ دنده ای عرضه شده آنها در بازار نسبت به سایر پمپ‌های باکیفیت، کمتر خواهد بود. از عوامل موثر دیگر در قیمت پمپ دنده ای به طور اجمالی می‌توان به نوسانات قیمت‌های بازار و همچنین نرخ تورم و… اشاره کرد که این عوامل موجب می‌شوند قیمت‌ این محصول در بازار همواره در نوسان باشد.

خریداران همواره تمایل دارند از لیست قیمت خرید پمپ دنده ای اطلاع پیدا کنند. به همین منظور می‌توانند به راحتی با مراجعه به سایت فروش این محصول لیست قیمت‌های انواع مختلف پمپ‌های دنده ای را مشاهده کنند و با توجه به بودجه خود، یک مدل را انتخاب و خریداری نمایند.

لیست قیمت پمپ دنده ای

همانطور که می دانید عوامل مختلفی بر روی قیمت یک محصول تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود قیمت آن بالا و یا پایین آید. یکی از مهم ترین عواملی که باعث تفاوت در قیمت پمپ دنده ای موجود در بازار می‌شود، مدل آن است.

به این دلیل که برای ساخت برخی از مدل‌ها باید از قطعه‌های بیشتر و یا فناوری‌های پیشرفته تری استفاده کرد و در مقابل، برخی دیگر نیاز به این فناوری‌ها و قطعه‌ها ندارند و از مواد ارزان تری ساخته می‌شوند.

به همین خاطر قیمت آنها در بازار کم تر خواهد بود. برای مثال در ساخت و تولید پمپ دنده ای داخلی نیاز به هزینه های بیشتری برای طراحی آن در مقایسه با مدل پمپ خارجی است که باعث می‌شود قیمتش نسبت به مدل داخلی بالاتر رود.

پمپ دنده ای هیدرولیکی چیست؟

پمپ دنده ای با نام پمپ دنده ای هیدرولیک نیز در میان اهل فن شناخته می‌شود، اما بیشتر مردم آن را با همان نام دنده ای می‌شناسند. همانطور که در بالا به آن اشاره کوتاهی شد، این پمپ، توانایی محصور کردن حجم خاصی از مواد مایع را در خود دارد و بعد از محصور کردن آن مایع در خود، می‌تواند آن را با فشار بسیار زیادی به بیرون پمپاژ کند و از لوله تخلیه پمپ به خوبی خارج گردد.

دنده‌های تعبیه شده در این پمپ دنده ای هیدرولیکی به یکنواختی و یکدست بودن فشار مکش و پمپاژ در پمپ کمک بسیار زیادی می‌کنند؛ به صورتی که می‌توان گفت دنده‌ها بیشترین مسئولیت در این پمپ را برعهده دارند.

پمپ دنده ای خارجی - پمپ دنده ای - پمپ دنده ای هدرولیکی خارجی

پمپ ها انواع مختلفی دارند و تنها به نوع دنده ای محدود نمی شوند، برای اطلاع از انواع پمپ ها به مقاله پمپ چیست مراجعه کنید.