نمایش 1–24 از 27 نتیجه

پمپ خارجی

الکتروپمپ های خارجی به دلیل ظرافت و دقت بالا در طراحی آن، راندمان بالایی دارند. این مسئله باعث شده است که نظر بخشی از مصرف کنندگان به سمت پمپ خارجی جلب شود.

انواع پمپ خارجی

شرکت های تولید کننده زیادی در این امر فعالیت دارند و انواع زیادی از پمپ های خارجی را در بازار شاهد هستیم.

استقبال مصرف کنندگان الکترو پمپ های صنعتی، کشاورزی و خانگی وارداتی با توجه به نوع آن متفاوت است.  به صورت مختصر در این مورد توضیح می دهیم.

انواع الکتروپمپ های وارداتی

پمپ آب صابون یکی از محصولاتی است که توسط برند هایی مانند میکسان تولید می شود.

پمپ آب خانگی خارجی یکی از پر طرفدار ترین محصولات وارداتی است که معروف ترین برند های آن Leo، Pentax و Alpha هستند.

پمپ های دنده ای هیدرولیک مصرف کمی دارند و با توجه به ضمانت سازنده های پمپ ایرانی، کمتر شاهد خرید الکترو پمپ صنعتی دنده ای خارجی هستیم. از میان برند های مختلف آن، Kupar و Krakht شناخته شده تر هستند.

پمپ های کف کش و پمپ های لجن کش خارجی نیز مشتریان خاص خود را دارند و با توجه به نیاز مصرف کنندگان به دوام بالای این محصولات، شاهد استقبال مشتریان هستیم. در این نوع پمپ ها نیز، برند Leo و Pentax برای مشتریان شناخته شده تر هستند.

انواع دیگر پمپ های وارداتی مانند پمپ روغن داغ و پمپ سیرکولاتور و پمپ شناور نیز در سبد کالاهای صنعتی فروشگاه شهباز موتور قرار دارد.

نکاتی که هنگام خرید پمپ های خارجی باید به آن توجه کرد:

با توجه به نوسانات ارز در داخل کشور متاسفانه برخی سودجویان از عدم آگاهی مصرف کنندگان سو استفاده می کنند و محصولات چندین برند معتبر را به صورت فیک و با کیفیت پایین در بازار به فروش می رسانند.

قیمت پایین این کالا ها نظر برخی مشتریان و حتی فروشنده ها را جلب کرده و باعث می شود محصول یک برند با چندین قیمت متفاوت در بازار موجود باشد.

یکی دیگر از عواملی که باعث پایین آمدن راندمان کاری می شود، عدم شناخت محصول توسط مشتریان است. در این مورد پیشنهاد می شود حتما از فرد متخصص یا از متخصصان محل خرید محصول خود راهنمایی بگیرند.

خرید پمپ خارجی

شما می توانید با خیالی آسوده از لحاظ اصالت، کیفیت و قیمت پمپ خارجی مورد نظر خود را با مشاوره تخصصی از مجموعه شهباز موتور خریداری کنید و از مشاوره تخصصی قبل و بعد از خرید خود بهره مند شوید.