نمایش دادن همه 8 نتیجه

پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی که امروزه در اکثر منازل استفاده می شود، توانایی انتقال آب با فشار زیاد از مخزن به لوله را دارد. انواع پمپ آب خانگی می تواند بسته به مصرف آب، فشار مورد نیاز و میزان استفاده از آب (به ویژه در محیط های بزرگی چون مجتمع های مسکونی)؛ مورد استفاده قرار گیرد.

یک نکته هنگام خرید پمپ خانگی، وجود سیستم اتوماتیک در آن است. در حالت کلی با اضافه کردن یک کلید فشار یا مخزن فشار، می توانیم سیستم انتقال آب پمپ را خودکار کنیم.

قیمت انواع پمپ آب خانگی

همانطور که اشاره شد، یکی از پرکاربردترین نوع پمپ، پمپ خانگی (پمپ آب خانگی) است. با وجود اینکه خرید پمپ آب باید به گونه ای باشد که پاسخگوی نیاز تمام ساکنین باشد، اما این تنها فاکتور تعیین کننده نیست. چرا که اگر قدرت پمپ آب زیاد باشد اما فضای لازم برای ذخیره آب نداشته باشید با مشکل مواجه می شوید.

به همین منظور بهتر است پیش از خرید پمپ آب خانگی، مشخصات فنی لازم را از متخصصان این حوزه پرس وجو کنید. همچنین برای خریدی مطمئن تر می توانید با مقایسه قیمت انواع پمپ آب خانگی و ویژگی های  آن ها؛ محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

شایان ذکر است همه پمپ های آب فشار خانگی کالای صنعتی شهباز موتور موجود در این صفحه، پمپ‌ های فشار خودکار هستند، بنابراین به‌ طور استاندارد با سوئیچ فشار یا مخزن فشار که با آن نمایش داده می‌شود، ارائه می‌شوند.

با مطالعه مقاله پمپ چیست، می توانید با دسته بندی و انواع مختلف پمپ آشنا شوید.