نمایش دادن همه 16 نتیجه

اینورتر سه فاز

یکی دیگر از دسته بندی های اصلی اینورتر، اینورتر سه فاز است. در حوزه صنعتی اینورتر ها کارایی فراوانی دارند، از این جهت انتخاب و خرید اینورتر، فرآیند مهمی است. انواع اینورتر سه فاز در توان های متفاوتی تولید می شود. با توجه به گستردگی کاربرد، درایو سه فاز را می توان از توان 0.5 اسب تا 600 اسب، معادل 0.37 کیلووات تا 450 کیلووات در بازار یافت.

همین تنوع در قدرت، نشان دهنده اهمیت انتخاب در هنگام خرید اینورتر سه فاز است. در فروشگاه کالای صنعتی شهباز موتور، انواع درایو سه فاز در توان های مختلف و قیمت ارزان و مناسب به فروش می رسد.

طرز کار اینورتر سه فاز صنعتی

به طور کلی دستگاه اینورتر سه فاز، برق سه فاز جریان متناوب را دریافت کرده و با استفاده از یکسوساز (یکسو کننده)، آن را به برق جریان مستقیم و مجددا به جریان متناوب سه فاز تبدیل می کند. این تبدیلات در نهایت با توجه به مقادیر دلخواه ما انجام می شود. بنابراین برای رسیدن به نتیجه مطلوب می بایست در هنگام خرید به ویژگی های اینورتر دقت نماییم. تمامی این عوامل در تعیین قیمت اینورتر تاثیر گذار است.

خرید درایو سه فاز

با توجه به بازه قدرت درایو سه فاز و امکانات ویژه این کالای صنعتی، قیمت روز اینورتر سه فاز بسته به عوامل مختلفی تعیین می شود. من جمله این عوامل می توان به توان، برند و کاربرد آن اشاره کرد.

نکته مهم در هنگام خرید اینورتر موتور سه فاز، این است که این دستگاه یک اینورتر سه فاز به سه فاز است. به این معنی که هم برق خروجی و هم برق ورودی آن سه فاز می باشد. در صورتی که اینورتر خاصی مد نظر شماست می توانید با تیم فروش ما در ارتباط بوده و ثبت سفارش کنید. علاوه بر این مشاوران شهباز موتور همیشه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

لازم به ذکر است انواع اینورتر خارجی (مانند اینورتر چینی) و اینورتر ایرانی به صورت سه فاز در سایت شهباز موتور به فروش می رسد. علاوه بر این شهباز موتور به عنوان نماینده فروش انواع کالاهای صنعتی به تمام شهرها و استان ها (تهران، اصفهان، یزد، سمنان، مشهد، آذربایجان، ایلام، کرمان، اهواز و…) ارسال دارد.