نمایش دادن همه 16 نتیجه

اینورتر تک فاز

یکی از پرفروش ترین و پرمصرف ترین نوع اینورتر، اینورتر تک فاز است. درایو تک فاز به 2 دسته اینورتر تک فاز به تک فاز و اینورتر تک فاز به سه فاز تقسیم می شود.

ورودی برق انواع اینورتر تک فاز، 220 ولت است. با توجه به اینکه وظیفه اصلی اینورتر، کنترل دور موتور الکتریکی است؛ به همین جهت به این کالای صنعتی، اینورتر کنترل دور موتور تک فاز نیز می گویند.

اینورتر دینام تک فاز

از آنجایی که اینورتر برای الکتروموتور متناسب با آن خریداری می شود، ممکن است با نام های درایو الکتروموتور تک فاز یا اینورتر دینام تک فاز نیز شناخته شود. با این وجود باید دقت شود که اینورتر تک فاز تنها مختص الکتروموتور های تکفاز نیست و برای الکتروموتور سه فاز نیز استفاده می شود.

در هنگام خرید اینورتر، موارد مختلفی در نظر گرفته می شود. یکی از مهم ترین آن ها نوع ولتاژ تغذیه در درایو صنعتی است. همانطور که اشاره شد اینورتر تکفاز، برق 220 ولت را از منبع برق ورودی، دریافت می کند. به همین دلیل این نوع اینورترها به اینورتر تک فاز خانگی نیز مشهور هستند، چرا که برای راه اندازی به برق شهری با ولتاژ معمولی نیاز دارند.

در ادامه، برق خروجی این درایو تکفاز، یا 220 ولت تکفاز خواهد بود و یا 220 ولت سه فاز.

نمایندگی فروش اینورتر تک فاز

فروش انواع کالاهای صنعتی در فروشگاه اینترنتی شهباز موتور انجام می گیرد. شما می توانید جهت خرید اینورتر تک فاز مورد نظر خود در سایت ثبت سفارش کرده و یا از طریق صفحه تماس با ما، اقدام به خرید نمایید.

لازم به ذکر است شهباز موتور تمامی محصولات خود را به سرار کشور (اصفهان، تهران، یزد، مشهد، سمنان، قم، اردبیل، کرج، گرگان و…) در سریع ترین زمان ممکن ارسال می نماید. همچنین مجموعه شهباز موتور خود را موظف می داند تا در صورت نیاز به مشتریان خود برای خریدی دقیق و درست، کلیه مشاوره های لازم را ارائه دهد.

قیمت درایو تک فاز

به صورت کلی بازه قیمت اینورتر تک فاز گسترده است. این موضوع در قیمت اینورتر تک فاز ایرانی و خارجی صادق است. چرا که قیمت درایو موتور تکفاز بسته به توان و کاربری آن تغییر می کند. با این وجود ما در کالای صنعتی شهباز موتور، انواع درایو تک فاز را از ارزانترین قیمت و به همراه مشاوره رایگان به مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

هنگام خرید اینورتر تکفاز به چه مواردی توجه کنیم؟

توجه به نوع خروجی (تکفاز یا سه فاز بودن)، توان اینورتر، نوع کاربری (سبک، سنگین و نیمه سنگین)، سخت افزار و برنامه های کاربردی اینورترو….

آیا درایو های تک فاز در امور صنعتی سنگین کاربرد دارند؟

به صورت کلی درایو های تکفاز برای انجام امور سنگین طراحی نشده اند. قدرت این اینورتر ها محدود بوده و در توان های بالا استفاده نمی شوند.