نمایش یک نتیجه

اینورتر ایرانی

صنعت تولید و ساخت اینورتر ایرانی با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیاز جامعه، به خوبی رشد کرد. اینورتر های ساخت ایران به دلیل طرز کار ساده مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. درایو موتور ایرانی در انواع مختلفی به فروش می رسد. این اینورترها از توان های پایین تا توان های پر قدرت در داخل کشور تولید می شود. خرید اینورتر ایرانی مزایای خاص خود را دارد. در ادامه به بررسی این مزیت ها می پردازیم.

مزیت استفاده از اینورتر ایرانی

با وجود انواع اینورتر وارداتی در برند ها و قیمت های متنوع، درایو ایرانی جایگاه خوبی در بازار پیدا کرده است. علت های مختلفی را می توان برای این پیشامد برشمرد، اما از مهم ترین آن ها دارا بودن ویژگی های کاربردی این اینورتر صنعتی ایرانی است. برخی از این ویژگی ها عبارت است از:

  • طول عمر مناسب: تجربه کاربری ثابت کرده درایو های ایرانی از طول عمر خوبی برخوردار هستند.
  • صرفه اقتصادی: از آن جا که اینورترهای ایرانی، در کشور خودمان تولید می شود، قیمت ارزان تری نسبت به اینورتر خارجی دارد.
  • کیفیت قابل رقابت: درایو های ساخت ایران از قطعات با کیفیت و با رعایت استانداردهای لازم، تولید و به بازار عرضه می شوند. همین امر باعث افزایش بازدهی و طول عمر آن نیز می شود.
  • ضمانت اینورتر ایرانی: یکی از مهم ترین ویژگی های هر کالایی در هنگام خرید، گارانتی آن است. درایو های ایرانی عمدتا از گارانتی های معتبر و کاربردی، برخوردار هستند.
  • تنوع در منبع تغذیه: اینورتر های ایرانی هم مانند نوع خارجی خود در انواع مختلفی تولید می شود. اینورتر ایرانی تک فاز و اینورتر ایرانی سه فاز دسته های کلی این کالای صنعتی محسوب می شود.
  • دفترچه راهنمای فارسی: یکی دیگر از ویژگی های درایو موتور ایرانی، داشتن دفترچه راهنمای فارسی است. در کار کردن با اینورتر ها، آگاهی از کد ها و نوع کار و وظیفه هر یک بسیار تعیین کننده است. به همین دلیل وجود راهنمای فارسی می تواند در بازدهی و داشتن خروجی مطلوب تاثیر گذار باشد.

قیمت اینورتر ایرانی

با توجه به تمام عواملی که پیش از این ذکر شد، تعیین قیمت درایو ایرانی همانند دیگر کالاها، به موارد متفاوتی بستگی دارد. پیشنهاد می شود پیش از خرید درایو ایرانی یا خارجی، اطلاعات فنی هر یک را مطالعه کرده و سپس با توجه به نیاز خود؛ اقدام به خرید اینورتر نمایید.

همچنین می توانید در فرآیند خرید خود از مشاوران فروشگاه اینترنتی شهباز موتور نیز راهنمایی دریافت کنید. لازم به ذکر در صورت خرید اینورتر ایرانی از کالای صنعتی شهباز موتور، ما به عنوان نمایندگی کالاهای صنعتی، سفارش شما را به هر نقطه از کشور (تهران، یزد، اصفهان، کرج، اهواز، رشت، یاسوج، شیراز، اردبیل، کرمان، سمنان، قم و… ) ارسال می نماییم.