مقالات

موتوژن

موتوژن

از شرکت های بارز در زمینه تولید الکتروموتور و پمپ صنعتی در ایران می توان به شرکت موتوژن با تجربه ای 45 ساله اشاره کرد.

این شرکت توانسته با بهره مندی از علوم و فنون مهندسی در سطح جهانی به طراحی و تولید انواع الکتروموتور تکفاز و الکتروموتور سه فاز در کلاس های کاری و توان های متفاوت اقدام کند.

از تولیدات عمده این شرکت می توان به تولید الکتروموتورهای تک فاز و سه فاز دارای فلنج با کدهای B3,B5,B14 اشاره کرد. تولید این نوع الکتروموتور توانست نیاز شرکت های صنعتی و نیمه صنعتی را به نحوی موثر برطرف سازد.

محصولات شرکت موتوژن

این شرکت توانسته در طی سال های اخیر تولیدات خود را به روز تر و بر مبنای استاندارد جهانی پیش ببرد. از دیگر محصولات این شرکت می توان به تولید انواع الکتروموتورهای کولر، پمپ های آب صابون مخصوص خنک کاری، الکتروموتورهای سه فاز دو دور دالاندر و الکتروموتورهای سه فاز با گرید انرژی IE2 اشاره کرد.

قیمت و مشخصات انواع الکتروموتور موتوژن

نمایندگی شرکت موتوژن

مجموعه شهباز موتور با بیش از 30 سال تجربه در حوزه تامین کالاهای صنعتی، نمایندگی شرکت موتوژن در ایران می باشد و تمامی محصولات شرکت موتوژن اعم از الکتروموتور یا دینام تک از و سه فاز و انواع پمپ را با بهترین قیمت و ضمانت کارخانه ارائه می دهد.

نظر یا درخواست شما

در صورت درج اطلاعات خصوصی شما مانند شماره تلفن و ایمیل توسط ما مشاهده می شود، و برای عموم فیلتر خواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *