مقالات

الکتروژن

شرکت الکتروژن همکاری نزدیکی با بعضی از دانشگاهها در زمینه تحقیق و توسعه علوم در زمینه الکتروموتور دارد و توانسته در کسب جوایزی در ارتباط با طراحی محصولات و کارآفرین نمونه قدم بردارد.

شرکت الکتروژن که کارخانه آن در جنوب غرب تهران (احمدآباد مستوفی) به مساحت 150000متر مربع و با تعداد نیروی فعال بالغ بر1500نفر و تولید محصولاتی بیش از 50 مدل توانسته در بازار داخلی دارای جایگاه ویژه ای باشد.

این شرکت از سال 1370 به اسم کنونی الکتروژن تغییر نام داده و می توان گفت محصولات خودش را در بهترین شرایط تولید و عرضه می کند.

الکتروژن توانسته با مشتری تعامل داشته باشد و نیازهای مشتری را برطرف سازد. از قابلیت های این شرکت می توان به طراحی و ساخت الکتروموتور بنابر سفارش خاص مشتری اشاره کرد.

نمایندگی شرکت الکتروژن

این شرکت با داشتن نزدیک به 20 نمایندگی رسمی در ایران (از جمله شهباز موتور) به مشتریان خود خدمات و راهنمایی های قبل و بعد از خرید را ارائه می کند.

کالای صنعتی شهباز موتور نمایندگی رسمی شرکت الکتروژن، فروش انواع پمپ های آب، الکتروموتورهای مخصوص کولرآبی، الکتروموتورهای مخصوص فن، الکتروموتورهای فن کوئل، الکتروموتورهای پرتابل کولری، الکتروموتورهای مخصوص هود، الکتروموتور آسانسور و دیگر محصولات است.

محصولات شرکت الکتروژن

 

  • پمپ آب الکتروژن

  • پمپ آب کولری الکتروژن:

درباره ابوالفضل توکلی

من به عنوان مدیر وبسایت شهباز موتور، از سال 1400 در زمینه فروش کالاهای صنعتی فعالیت می کنم و علاقه مند به فرآیندهای تولید و توسعه محصولات صنعتی هستم.

نظر یا درخواست شما

در صورت درج اطلاعات خصوصی شما مانند شماره تلفن و ایمیل توسط ما مشاهده می شود، و برای عموم فیلتر خواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *