اینورتر تتا - TETA (11)

اینورتر تکو - Teco (15)

اینورتر چینی

از پرطرفدارترین اینورتر های صنعتی، می توان به اینورتر چینی اشاره کرد. انواع اینورتر چینی شامل اینورتر تک فاز چینی و اینورتر سه فاز چینی می باشد. از نظر کیفیت و قیمت می توان گفت درایو های چینی در حد نرمال و متعادلی قرار دارند و همین امر منجر به فروش قابل توجه این درایوهای صنعتی شده است.

انواع درایو چینی

همانطور که اشاره شد، درایو سه فاز و تک فاز چینی از انواع مختلف این کالای صنعتی محسوب می شود. همچنین برند های نام آشنایی چون اینورتر تکو، از معروف ترین اینورتر های چینی در بازار جهانی هستند. در فروشگاه اینترنتی شهباز موتور سعی کرده ایم بهترین و معتبرترین نوع اینورتر چینی با قیمت مناسب را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

قیمت اینورتر چینی

به صورت کلی می توان گفت درایوهای چینی قیمت ارزان تری نسبت به انواع دیگر اینورتر خارجی دارند. اما در این میان نکته قابل توجه، رعایت کیفیت این درایو صنعتی است. در صورت تمایل به خرید اینورتر چینی می توانید انواع آن را در سایت شهباز موتور سفارش دهید. گفتنی است همکاران ما در کالای صنعتی شهباز موتور آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. لازم به ذکر است کلیه سفارشات به شهر محل سکونت شما (اصفهان، فم، شیراز، تهران، اهواز، البرز، تبریز، سمنان و… ) قابل ارسال است.