نمایش 1–24 از 28 نتیجه

اینورتر خارجی

اینورتر خارجی در برند های متنوع و طیف وسیعی از توان ها، سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده . به فروش می رسد. با توجه به استفاده و کاربرد گسترده درایو ها، خرید اینورتر با کیفیت یکی از دغدغه های مهم محسوب می شود.

برند های مختلفی در حال حاضر از انواع اینورتر وجود دارد. هر کدام از این برند ها با ویژگی های خاص و متناسب با نیاز مشتری تولید می شوند. با این حال یکی از معروف ترین برندهای موجود در بازار، اینورتر تکو است. این درایو صنعتی خارجی هم در قدرت متنوع است و هم در قیمت، مقرون به صرفه.

مزایای انواع اینورتر خارجی

اینورتر تک فاز و اینورتر سه فاز، از دسته بندی های اصلی هر اینورتر محسوب می شود. در میان اینورتر های خارجی نیز این دسته بندی برقرار است. به طور کلی اینورتر های خارجی مزیت های قابل توجهی دارند، که در ادامه به آنها می پردازیم:

  • کیفیت بالا: استفاده از قطعات با کیفیت و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، منجر به تولید درایو های صنعتی با درجه کیفی ممتاز شده است.
  • طول عمر بالا: رعایت استانداردهای جهانی و استفاده از متخصصان، در روند تولید اینورتر ها باعث دوام و ماندگاری در آن ها می شود.

از دیگر مزایای درایوهای خارجی صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عملکرد بهینه
  • تنوع در توان
  • تنوع در سخت افزار و قابلیت ها
  • بهره گیری از امکانات و برنامه های تخصصی

خرید اینورتر خارجی

در هنگام خرید اینورتر خارجی حتما نوع استفاده را در نظر بگیرید. سبک، نیمه سنگین و سنگین از انواع کاربرد های هر اینورتر است. عدم توجه به این نکته در هنگام خرید، می تواند منجر به ایجاد خسارات سنگین شود.

به همین جهت کالای صنعتی شهباز موتور، ویژگی های تخصصی هر محصول را به طور کامل در دسترس قرار داده است. با مطالعه کاتالوگ ها و یا مشورت با کارشناسان ما می توانید در خرید اینورتر خارجی، انتخاب مطمئنی داشته باشید.

قیمت اینورتر خارجی

قیمت اینورتر خارجی، با توجه به مزیت های قابل توجه آن، مناسب و مقرون به صرفه است. همچنین با مقایسه قیمت ها و ویژگی های هر کدام، می توانید سفارش خود را در سایت ثبت کرده و یا در صورت نیاز به نوع و برند خاصی با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را در محل مورد نظر (مشهد، قم، اصفهان، تبریز، یزد، ارومیه، اردبیل، لرستان، سنندج، اهواز، سمنان و…) تحویل بگیرید.